Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! 61 TL Değerinde

Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! 61 TL Değerinde

1
Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Her hafta yayınlamakta olduğu ücretsiz oyunları ile oyunseverleri kendisine bağlayan Epic Games, gelecek hafta sunulacak ücretsiz oyun ile ilgili açıklama yaptı. Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! Ücretsiz oyunları ile dikkatleri çeken popüler platform, GTA V‘i ve daha bir sürü oyunu ücretsiz olarak vermişti. Oyuncular verilen ücretsiz oyunlara akın etti ve Epic Games ile GTA sunucularında yoğunluk oluşmuştu.

Epic Games bu hafta içerisinde ücretsiz olarak 61 TL değerindeki Galactic Civilizations III oyununu bizlere sunuyor. 28 Ocak 18.00’a kadar ücretsiz olan bu oyundan sonra 4 Şubat tarihine kadar ücretsiz olacak oyunda resmen açıklandı.

Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Dandara: Trials of Fear Edition

28 Ocak – 04 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olarak Epic Games’de sunulacak Dandara: Trials of Fear Edition, 2 boyutlu oynama deneyimiyle kendisini göstermekte. Henüz fiyatı açıklanmayan oyun, Long Hat House tarafından geliştirildi. Oyun içerisinde baskı altında olan halkı kurtarma hikayesi işlenirken kategorisi aksiyon olarak görülüyor.

Mistik yaratıklar ve çokça keşfin olduğu Epic Games için gelecek haftanın ücretsiz oyunu, farklı görüntüsü ile dikkat topluyor. Oyundaki karakterimizle engelleri aşmak için fazlasıyla vakit geçirmemiz gerekiyor.

Özgür ruhların baskı altında olduğu oyunda, dünyaya dengeyi ve özgürlüğü getirmek için mücadele edecek ve aksiyonu yaşayacaksınız. Hayatta kalma konusuna da değinen oyun, ilk olarak 6 Şubat 2018 tarihinde oyuncularla buluşmuştu. Oyun 28 Şubat 2021 18.00 itibariyle oyuncularla ücretiz olarak buluşacak.

Peki Epic Games’in yapmakta olduğu her hafta ücretsiz yeni oyun kampanyası ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Epic Games’in bu ücretsiz oyun verme olayını seviyorum umarım uzuun bir süre daha devam eder :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir