Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Verecek!

Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Verecek!

0

Oyuncuların gözdesi dijital oyun dağıtım platformu Epic Games müthiş bir haberle geldi. Platform, aralık ayında kullanıcılarına toplamda ücretsiz 15 oyun dağıtacak. Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Verecek!

Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Verecek!

Epic Games 15 Gün Boyunca Her Gün Ücretsiz Oyun Verecek!

Kullanıcılarına düzenli olarak verdiği haftalık ücretsiz oyunlar ile kalplerinde taht kuran platform Epic Games oldukça popüler. Şimdi ise popülerliğini elinde tutmak isteyerek yeni bir hamle ile geliyor. Platform, geçtiğimiz yıl ‘15 Days of Free Games’ adlı bir etkinlik düzenlemişti. Söz konusu etkinlikte Aralık ayında 15 gün boyunca her gün bir oyunu ücretsiz olarak oyunculara dağıtmıştı. Platform bu yıl da aynı etkinliği yapacak.

Dealabs tarafından gelen bilgiye göre Epic Games, bu yıl da yılın son 15 gününde toplam 15 adet oyun dağıtacak. Kullanıcılar ücretsiz bir şekilde oyunları kütüphanelerine ekleyebilecekler. Ayrıca bu oyunlardan ilki 16 Aralık tarihinde Epic Games Store’da alınabilmekte.

Ancak hepsi ücretsiz olarak verilecek oyunların hangi oyunlar olduğu şimdilik belli değil. Ancak aynı kaynağın aldığı bilgilere göre oyunların ilki, 2019 yılında PC ve PS4 için çıkmış olan aksiyon/macera oyunu Shenmue III olacak. Ayrıca geçtiğimiz sene dağıtılan oyunların listesi birkaç gün önce belli olmuştu. Bu sene de aynı uygulama gelecek mi henüz bilmiyoruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Epic Games platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir