En İyi Korku Oyunları! Android Korku Oyunları

En İyi Korku Oyunları! Android Korku Oyunları

0
En İyi Korku Oyunları! Android Korku Oyunları. Mobil korku oyunları

Günümüzde milyonlarca kullanıcısı bulunan mobil oyunlar sayesinde boş vakitlerimizi eğlenerek değerlendirebiliyoruz. Mobil oyunlar içerisinde pek çok kategoride birbirinden farklı oyunlar mevcut. Bunlar arasında yer alan korku oyunları mobil tarafa gelince de PC ve PS tarafındaki popülerliğinden bir şey kaybetmiyor. Korku oyunları severleri için hazırladığımız Android için en iyi korku oyunları listesi hoşunuza gidecek.

Android en iyi korku oyunları listesi 

Android cihazlar içerisinde sayamayacağımız kadar oyun kullanıcılara sunuluyor. Sunulan en iyi korku oyunları kategorisinden oyunlar oynamayı sevenler için hazırladığımız listede zaten tutkunların bildiği klasikleşmiş mobil korku oyunları yer alıyor. Bunların yanında yeni ufuklara yol almanıza imkan sunacak oyunlar da yer alacak.

Dead Effect 2 – Mobil korku oyunları

Play Store’de pek çok serisi bulunan oyunun en yüksek puanlamaya sahip olanı Dead Effect 2, bilim kurgu tarzında silahlı bir oyun. 5 milyondan fazla kez indirilen oyunda üç karakterden birisini seçip oynuyorsunuz.

Distraint – Android korku oyunları

1 milyonun üzerinde indirme ile karşımıza çıkan oyunun farklı versiyonları da bulunuyor. Klasik korku unsurlarından ziyade hikâyesi ile oyuncuyu korkutmaya çalışan Distraint geliştiricileri, aynı zamanda basit bir oyun kontrolü ekleyerek oyunseverleri yormuyor. Oyun elle çizilmiş görüntüsü ile indie oyun havası veriyor ve bu tarz seven kişileri de kendisine çekiyor.

Into the Dead 2 – En iyi korku oyunları

Into the Dead serisinin en son oyunu olan Into the Dead 2, Play Store üzerinden 10 milyon indirmeye ulaşmış durumda. Klasik bir hayatta kalma oyunu olan Into the Dead 2, pek çok silah seçebilme imkânı ve hikâye çeşitliliği sayesinde milyonlarca indirmeye ulaştığını söyleyebiliriz.

Slayaway Camp ve Friday the 13th

Klasik 80’ler oyunu olan Slayaway Camp ve Friday the 13th komik ve bir yandan da ürkütücü bir bulmaca oyunları. Oyunlardan Slayaway Camp‘te 140’tan fazla seviye bulunuyorken, Friday the 13th oyununda 100’den fazla seviye bulunuyor ve bulmacaları çözdükçe önünüze çıkan engelleri aşmak, yani onları öldürmek zorundasınız.

The Walking Dead: Season One

The Walking Dead serisinin mobil oyunu olan Season One, 10 milyonun üzerinde indirme ile serinin en çok indirilen mobil oyunu oluyor. Klasik zombilerden kaçma oyunlarından farklı olarak bölümlere ayrılan ve grafikleriyle etkileyici olan bu oyunun en büyük avantajı ücretsiz olarak sunuluyor olması.

Granny – En iyi korku oyunları

Granny hayatta kalma korku oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Adından da anlayacağınız üzere büyükanne üzerine odaklı olan oyun Indie şekilde konumlandırılıyor. Slendrina serisinin bir alt oyunu olan Granny ücretsiz korku oyunları arasında en çok sevilenlerden oluyor. Korkunç büyükanneden kaçmanız gereken oyun 100 milyon indirmeyi geçmiş durumda. Aynı zamanda oyunun puanı ise 5 üzerinden 4.2.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir