En İyi Android Oyunları! Mobil Oyunlar Mayıs 2020

En İyi Android Oyunları! Mobil Oyunlar Mayıs 2020

2
En İyi Android Oyunları

En İyi Android Oyunları, her ay daha iyi ve daha güzelleri ile Google Play‘de karşımıza çıkmaya devam ediyor. En iyi mobil oyunlar, ister sıradan isterse profesyonel bir oyuncu olun, bu oyunlar genellikle herkesin zevkine uygun oluyor.. 

Bazı aylar diğerlerinden daha iyidir, ancak genellikle mobil cihazlarda her ay en az bir harika yeni oyun vardır. Geçen ayda fazlasıyla güzel android oyunlar bizleri karşılamıştı. Sizler için bu en iyi android oyunları derledik.

1. Danganronpa: Trigger Happy Havoc

Fiyat: 17.99 $

Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition orijinal oyunun mobil bir limanıdır. Bilmeyenler için, Danganronpa gizem, gerilim ve korku unsurlarına sahip görsel bir romandır. En zeki öğrenciler için bir okul olan Hope Tepesi’nde öğrenci olarak oynuyorsun. Amaç, bir öğrenciyi öldürmek ve yakalanmadan ondan kurtulmaktır. 

Ancak bir öğrenci o oyunu oynamak istemiyor ve oradan işler sarmal oluyor. Bu sürümde mobil kontroller ve yıldönümü sürümü için birkaç küçük ekstra var. Oldukça pahalı ve bazı insanlar siyah ekran sorunu bildiriyor. Sizin için işe yaramazsa paranızı geri alabileceğinizden emin olmak için oyunu geri ödeme döneminden önce test ettiğinizden emin olun.

2. En İyi Android Oyunları – Forza Street

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Forza Street, Microsoft’un 2020 için şimdiye kadarki büyük oyun sürümüdür. Xbox’taki popüler yarış oyununun mobil versiyonu. Ne yazık ki, mobil oyun neredeyse konsol yarışçısı kadar iyi değil. Oyun, dönüşler gibi şeyleri düzgün bir şekilde zamanlamak için doğru noktalara dokunmanın basitleştirilmiş bir kontrol seti etrafında döner. 

Eğer zamanlamanız herkesten daha iyi ise yarışı kazanırsınız. Ayrıca, toplamak ve özelleştirmek için çeşitli arabalar var. İşte bu, aslında kötü bir oyun değil. Bununla birlikte, Forza adını taşıdığı için, çok farklı insanlar bir şey bekledi. Kesinlikle hepimizin istediği Forza oyunu değil, ama bunu geçebilirseniz kötü bir zaman harcı değil.

3. Frontier Justice

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Sınır Adalet – Vahşi Batı’ya Dönüş, bazı ekstra mekaniği olan bir şehir kurma simülatörüdür. Oyunun ana dayanağı, salonlar, ahırlar ve benzeri şeyler de dahil olmak üzere Vahşi Batı tarzında bir kasaba inşa etmektir. Oyuncular ayrıca ödül toplama, at yetiştirme ve kumar gibi mini oyunlar da oynayabilirler. Bir hikaye var, ama sadece iyi. Genel olarak, kasaba üreticisi oynamak için oldukça standart bir ücretsiz, ama yine de iyi bir zaman katili. En İyi Android Oyunları 3. oyunuda bu şekilde.

4. En İyi Android Oyunları -KartRider Rush+

Fiyat: Oynaması ücretsiz

KartRider Rush +, MapleStory M, ax ve Darkness Rises geliştiricileri olan NEXON’un en yeni oyunudur. Bu, Beach Buggy Blitz veya Mario Kart Tour gibi oyunlara benzer bir kart stili yarışçısı. Oyunda hız yarışları, bir arcade modu, bir sıralama modu, bir zaman deneme modu ve hatta bir hikaye modu dahil olmak üzere birkaç farklı mod vardır. 

Oyunun kendisi, toplamak için bir sürü kartla birlikte temponuzu korumak için sürüklenme dönüşleri gibi şeylere daha fazla vurgu yapan standart bir yarış deneyimidir. Oyun Google Play’de zor bir başlangıç ​​yaptı, ancak acil hataların çoğunu çözmüş gibi görünüyor. Türde iyi rekabet etmelidir.

5. Legends of Runeterra

Fiyat: Oynaması ücretsiz

Legend of Runeterra, Riot Games’in en yeni mobil oyunudur ve 2020’de şu ana kadar en çok beklenen mobil sürümlerden biridir. Magic: The Gathering veya Hearthstone benzeri bir kart düello oyunu. Oyuncular kartları toplar, desteler yapar ve birbirlerine düello yaparlar. 

Runeterra Efsaneleri, Magic’in komutan oyun tarzında komutan kartları gibi işlev gören şampiyon kartları ekler. Güverteyi şampiyonun etrafına inşa et. Oyun temelde herkes tarafından çok beğenildi ve şu ana kadar 2020’nin en iyi oyunlarından biri. Yıl sonu en iyi oyun listemize eklersek şok olmayın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Bayıldım oyunlara gerçekteen, tabi ücretsizleri indirdim şimdilik :)

 2. Yeni android oyunlardan haberdar olmak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir