Elite Dangerous Oyuncularından Af Diledi!

Elite Dangerous Oyuncularından Af Diledi!

0

Popüler uzay simülasyonu oyunu Elite Dangerous için geçtiğimiz zamanlarda Odyssey adında genişleme paketi yayınlanmıştı. Söz konusu olan pakette mevcut olan hatalardan dolayı ekip, oyunculardan özür diledi. Elite Dangerous Oyuncularından Af Diledi!

Elite Dangerous Oyuncularından Af Diledi!

Elite Dangerous Oyuncularından Af Diledi!

Geçtiğimiz günlerde Frontier Developments şirketi tarafından oluşturulan oyun Elite Dangerous için genişleme paketi karşımıza çıktı. Fakat ne yazık ki yeni pakette birçok hata ve performans sorunu yer almaktaydı. Geliştirici ekibi bu hatalardan ötürü hayranlarından özür diledi.

Frontier Developments CEO’su ve Kurucusu David Braben, Cuma günü Elite Dangerous forumlarında bir özür mesajı yayınladı. Yazıda: “Bu sorunlardan muzdarip olan oyunculardan tüm kalbimle özür dilemek istiyorum. Fakat bu konuları çok ciddiye aldığımızı, bunların bizim önceliğimiz ve odak noktamız olduğuna dair sizi temin ederim” açıklamalarında bulunmakta.

Söz konusu olan paketteki sorunları ortadan kaldırmak için ilk düzeltme yaması oyuna geldi. Braben: “Bildirilen hataların çoğunu ele aldık ve oyuna daha fazla kararlılık geliştirmesi getireceğiz” ifadelerini kullanarak ikinci bir düzeltmenin yolda olduğunu belirtti.

Ayrıca Braben açıklamasının son kısmında performans konusuna değinmekte. Bu konuda şu açıklamalarda bulunmakta: 

“Oyuncularımızdan bazıları deneyimin üst düzey olmasını beklediğimiz makinelerde bile düşük performans sorununu bildiriyor. Biz de bu sorunun temeline inmeye çalışıyoruz. Oyunculara sabırları ve destekleri için teşekkür ediyoruz.”

Peki bu konu hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir