General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods 2 Pro’yu Tanıttı!

General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods 2 Pro’yu Tanıttı!

0

Popüler teknoloji şirketi General Mobile yeni ürünlerini tanıtmaya başladı. Şirket, GMPods 2 Pro isimli kablosuz kulaklığını dünkü etkinlikte tanıttı. General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods 2 Pro’yu Tanıttı!

General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods 2 Pro’yu Tanıttı!

General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods 2 Pro’yu Tanıttı!

Uzun süredir ortalarda gözükmeyen yerli teknoloji şirketi General Mobile, dün düzenlenen etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Söz konusu olan etkinlikte Hi-Fi müzik desteğine sahip yeni tam kablosuz kulaklığı GMPods 2 Pro’yu ve GM 21 Pro adlı telefon modelini gösterdi.

GMPods 2 Pro, şirketin geçen sene çıkardığı kulaklığın yenilenmiş modeli olarak karşımıza çıkmakta. Ayrıca model AirPods Pro’ya benzeyen bir tasarıma sahip. Fakat bluetooth 5.0 özelliğine sahip olan kulaklık, ses gecikmelerine imkan vermiyor. Kulaklık ayrıca dinamik&Armatür hibrit ses sürücüsüne ve AAC HD ses kontrolcüsüne de sahip.

Söz konusu olan model GMPods 2 Pro, dört mikrofonlu gürültü engelleme özelliği ile birlikte gelmekte. Tasarımında bulunan silikon uçlar sayesinde kulaklığın yalıtımı eski modellere göre başarılı. Ayrıca kulaklıkta bulunan dokunmatik kontrol sayesinde basit hareketlerle müzik durdurma ve çağrı cevaplama gibi eylemler kolay bir şekilde yapılabilmekte. Ayrıca sahip olduğu 600 mAh batarya ile 21 saate kadar kullanım ömrü sunmakta. Kulaklıklar şarj kutusundan uzaktayken de yaklaşık 3.5 saat müzik dinlemek mümkün.

Şimdilik yalnızca beyaz renk seçeneği olan GMPods 2 Pro için 299 TL fiyat biçilmekte Şirket kulaklığın ön siparişlerini almaya başladı ve ön sipariş verenlerin 1 Haziran‘dan itibaren ürünlerini teslim edilecek.

Peki bu kulaklık hakkında siz ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir