Elden Ring DLC’si için geri sayım başladı! İşte fragman

Elden Ring DLC’si için geri sayım başladı! İşte fragman

0

2022 yılının en iyi oyunu seçilen Elden Ring, bir süredir DLC genişlemesi ile gündemde. Elden Ring: Shadow Of The Erdtree olarak adlandırılacak paket için yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda genişlemenin hikayesi ve olay örgüsü açıklandı.

Elden Ring: Shadow Of The Erdtree 21 Haziran’da çıkacak

İlk olarak 2022 yılında çıkış yapan Elden Ring, FromSoftware’in büyük kitlelere erişmesini sağladı. Açık dünya tabanlı yapım, son aylarda DLC paketiyle merak uyandırıyordu. Shadow Of The Erdtree için yayınlanan video ise oyunu yeniden gündeme getirdi.

Fragman, Malenia’nın kardeşi Miquella’ya odaklanıyor. Miquella, kız kardeşinin Scarlet Rot silahıyla mücadele etmek için Haligtree’yi geliştirme süreci anlatılıyor. Bu hikayede Messmer the Impaler ile yüzleşmesi gerekiyor.

Shadow of the Erdtree, Elden Ring’in kapsamlı mitolojisine daha fazla bilgi eklemeye hazırlanıyor. Genişleme paketi 21 Haziran’da PC (Steam), PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkışını gerçekleştirecek.

Deluxe Edition’da yer alan dijital bonuslarla birlikte ön siparişe açılmış durumda. 25,99 dolarlık fiyattan satın alabilirsiniz. Tabii bu fiyatın DLC’nin Premium Bundle ve Deluxe Edition versiyonlarında değişebileceğini unutmayın.

Bu DLC, PvP savaşları için yeni bir arena modu ekleyen Colosseum güncellemesinden sonra Elden Ring için gelecek ikinci büyük genişleme paketi olacak. Elden Ring’in ikinci yıl dönümü yaklaşırken, FromSoftware büyük ses getiren oyununu bu gibi eklemelerle ayakta tutmak istiyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-fragmani

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir