G.O.R.A sevenlere Cem Yılmaz’dan müjde! Geri dönüyor

G.O.R.A sevenlere Cem Yılmaz’dan müjde! Geri dönüyor

0

Türk komedi filmlerinin efsanesi G.O.R.A için sevindirici haber Cem Yılmaz’dan geldi. Bugün Twitter (X) hesabında duyuruyu paylaşan Cem Yılmaz, Gora 4 Gora çekimlerinin başladığını duyurdu. 20 yıllık Gora hasreti artık sona eriyor…

Gora 4 Gora Netflix’te yayınlanacak!

2004 yılında vizyona giren G.O.R.A Cem Yılmaz, Şafak Sezer, Ozan Güven, Özkan Uğur, Özge Özberk, Rasim Öztekin ve Erdal Tosun gibi efsane oyunculardan oluşan kadrosu ile hepimizin gönlüne taht kurmayı başardı. Aradan 20 yıl geçmesine rağmen hala repliklerini kullandığımız ve sahnelerini izlediğimiz G.O.R.A için, Cem Yılmaz’dan açıklama geldi. 20 yıl süren hasret Netflix‘e gelecek Gora 4 Gora filmi ile sona erecek!

Bugün Twitter (X) hesabından yeni filmin duyusunu yapan Cem Yılmaz, yeni Gora filminin afişini paylaştı. Afişte filmin efsaneleşen robotunun ve Garavel Usta’nın yansımasını görmek bile hepimizi heyecanlandırdı. G.O.R.A’nın bıraktığı etki nedeniyle heyecanla beklediğimiz Gora 4 Gora için net tarih verilmese de çekimlerin başlandığı artık kesin.

Tabi hepimiz bu habere sevinsek de Garavel Usta’yı canlandıran Özkan Uğur’un, Bob Marley Faruk’u canlandıran Rasim Öztekin’in ve “Bende doğuştan üç tane var!” repliğiyle kahkahaya boğan Rendroy karakterini canlandıran Erdal Tosun’un vefat etmiş olması heyecanımızı baltalıyor.

Yine de Cem Yılmaz tarafından hazırlanan komedi filminin hele ki Gora’nın haberini almış olmak hepimizi mutlu etti. Sizce Cem Yılmaz G.O.R.A’nın yeni filmi ile 2004 yılındaki etkiyi oluşturabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/gora-sevenlere-cem-yilmaz-mujde

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir