Discord’a Sonunda Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor!

Discord’a Sonunda Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor!

0

Piyasaya ilk çıktığı zamanda büyük bir kullanıcı kitlesi olmayan platformun şimdi artık hatrı sayılır bir kitlesi mevcut. Platform da kullanıcılarını kaybetmemek adına her geçen zaman kendini geliştirmeye devam etmekte. Discord’a Sonunda Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor!

Discord’a Sonunda Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor!

Discord’a Sonunda Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geliyor!

Bildiğiniz üzere popüler platforma geçen yıl mesaj yanıtlama özelliği eklenmekte. Maalesef büyük Discord sunucularında mesajlar birbirini takip edemediği için bir kullanıcıya yanıt vermek zor. Fakat geçen yıl gelen bu yeni özellik ile bu sorun ortadan kalktı. Platform şimdi ise bu özelliği geliştiriyor ve  pek çok platforma gelen başlık özelliği Discord’a da geliyor. İngilizce “Thread” adı verilen bu yararlı özellik ile, mesajın altında tartışma başlatarak kullanıcılar karmaşayı önleyebiliyorlar. Söz konusu olan bu yeni özelliğin bugün yayımlanması planlanan güncellemede bulunması planlanmakta. Ayrıca yeni özelliği kullanmak isteyen kullanıcıların Discord uygulamalarını güncel tutmaları gerekmekte.

Çıktığı ilk zamanlarda daha çok oyunculara hitap eden bir sesli görüşme yazılımı olan Discord, gün geçtikçe bir platform halini aldı. Özellikle de pandemi döneminde kullanıcılar uygulamayı sık sık tercih ettiler ve tercih etmeye devam etmekteler. Platform son güncellemelerinde insanların toplulukları keşfetmesini istediğini belli etmekte. Öncelerden yalnızca arkadaşlarınızla konuşmak için kullandığınız platform olan Discord, artık arkadaşlarınızı bulacağınız platform halini almak istemekte.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Discord platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir