Demon’s Souls Oynanış Videosu Yayınlandı! Dikkat Çekiyor

Demon’s Souls Oynanış Videosu Yayınlandı! Dikkat Çekiyor

0
Demon’s Souls Oynanış Videosu Yayınlandı

Sabırsızlıkla beklenen ve Playstation 5’in lansman oyunları arasında yer alan Demon’s Souls oynanış videosu PlayStation resmi YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. Yayınlanan bu oynanış videosu görüntü kalitesi ve atmosferi bakımından fazlasıyla dikkat çektiğini söylemek yanlış olmaz. Video sonrası yorumlarda bu gerçeği doğruluyor.

Demon’s Souls Oynanış Videosu

Demon’s Souls için bugün yeni bir oynanış videosunun yayınlanırken bu oyun PlayStation 5’in çıkış oyunlarından birisiydi. Paylaşılan videoda oyun içerisinde yer alan yeni görüntülerle birlikte farklı bölümleri görme fırsatına sahip olduk. İzlemiş olduğumuz bu oynanış videosunda görüldüğü kadarıyla oyunu oynayanlar fazlasıyla gerilip korkutucu atmosferler içerisinde kendisini bulacak.

Yeni videonun paylaşılmasının yanında şirket, oyun için mevcut yeni detaylar hakkında bizlere bilgiler verdi. Yaptıkları açıklamada oyun için yeni nesil PlayStation 5 konsolunda 4K 30 FPS (sinematik mod) ve dinamik 4K 60 FPS olmak üzere iki farklı mod ile kullanıcıların karşısına çıkılacağı belirtildi.

Playstation 5’in lansman oyunlarından olan Demon’s Souls grafikleri bakımından çok konuşuldu. Oyunsevenlerin videoyu izledikten sonra yapmış olduğu yorumlar fazlasıyla olumluydu.

Oyun, 12 Kasım tarihinde PS5’in çıkışıyla birlikte piyasada çıkarak oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Türkiye’de oyunun standart versiyonu 619 TL, Deluxe versiyonu ise 779 TL olarak belirlendi.

Alt kısımdan oyunun oynanış videosunu izledikten sonra fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Yorum yaparak Demon’s Souls yeni videosu hakkında fikirlerinizi bizimle paylaşın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir