Demet Akalın’dan Küfürlü Tepki! Çin’deki Hayvan Pazarları Açıldı


Koronavirüsün başlangıcı olarak bilinen Çin’de vahşi hayvan pazarlarının yeniden açılması bir çok kişinin tepkisini çekmişti. Bu kişilerden biri olan Demet Akalın’dan Küfürlü Tepki geldi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, tüm dünyaya corona virüsü kaynaklı Covid-19 salgınının yayıldığı Çin’de vahşi hayvan pazarlarının yeniden açılmasına tepkisini attığı tweet ile gösterdi.

Dünya geneline yayılan neredeyse 1 milyon vaka sayısına ulaşan ve 34 bin kişinin hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronaviürsün çıkış noktası olan vahşi hayvan pazarları Çin’de tekrardan açılmaya başlandı. Bazı bölgelerde halen daha yarasa satışının yapıldığı görüldü.

Demet Akalın’dan Küfürlü Tepki Geldi

Sosyal medya üzerinde büyük yankı uyandıran konu ile ilgili bir tepkide ünlü şarkıcı Demet Akalın’dan geldi. Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile isyanını böyle dile getirdi. “Hayyyy s…. sizin zihniyetinize yaaa” ifadelerini kullandı.

Demet Akalın attığı bu tweet ile bir çok kişinin olumlu olumsuz tepkisini çekti. Çokça paylaşılan ve hakkında konuşulan tweet halen daha Akalın’ın hesabında duruyor.

Demet Akalın'dan Küfürlü Tepki, twitter ve tweet atan demet akalın, Çin'deki Hayvan pazarları açıldı.

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
6
Şaşkın
Kötü Kötü
1
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
12
Eğlenceli
İlginç İlginç
6
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Başarılı Başarılı
0
Başarılı
Lol Lol
10
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir