Deathloop Çıkış Tarihi Ertelendi! 14 Eylül’de Çıkacak
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Deathloop Çıkış Tarihi Ertelendi! 14 Eylül’de Çıkacak

0

Merakla beklenilen ve birçok oyuncuyu sabırsızlandıran oyun Deathloop çıkış tarihi ertelendi. Yayıncılığını Bethesda’nın yaptığı, Arkane stüdyosu tarafından geliştirilen oyunun ertelenme kararı çokça konuşulmakta. Söz konusu oyun normal şartlarda 21 Mayıs’ta çıkması beklenmekteydi. Ancak oyun geliştirme içerisinde bu şekilde erteleneme açıklamaları olmakta. Bunun yanında günümüzde birçok oyun Koronavirüs nedeniyle benzer kararlar vermekte. Oyunun ertelendiği tarih ise Eylül ayı olduğu bilgisi mevcut.

Deathloop çıkış tarihi ertelendi

Deathloop Çıkış Tarihi Ertelendi

Deathloop 14 Eylül‘e çıkış tarihi söylenmekte. 2020 yılı içerisinde bek çok stüdyo oyun konusunda sorunlar yaşadı. Arkane stüdyosu ayrıca Dishonered ve Prey gibi oyunları yapan bir stüdyo. O yüzden hayranlar bu erteleme haberine ılımlı yaklaşmakta. Ertelenen oyun, bu süre zarfında daha da geliştirilmesi muhtemel. Oyunun yönetmeni Dinga Bakaba, “Arkane’de Deathloop için güçlü bir vizyonumuz var ve bundan ödün vermek istemiyoruz, ancak aynı zamanda stüdyodaki herkesin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.” dedi.

Bethesda Türkiye, Deathloop’un ertelenme haberini resmi Twitter hesabından oyunculara duyurdu:

Deathloop kısaca casusluk yaptığınız ve bu casusluğu belirli bir zaman içerisinde döngüye girerek gerçekleştirdiğiniz bir oyun. FPS oyunu olmasının yanında Dishonered’dan aşina olduğumuz tanıdık bir kaç karakter yeteneklerini de barındırmakta.

Söz konusu oyun ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Bu şekilde oyunların eretleme kararlarına sıcak bakmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap