Crysis Remastered ile İlgili İnanılmaz Haber!
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Crysis Remastered ile İlgili İnanılmaz Haber!

0

Crysis Remastered geçtiğimiz günlerde sevenlerini büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Yeni versiyon öncesi ortaya çıkan ilk oyun içi görüntüler birçok Crysis hayranında heyecan yaratmıştı. Ancak bu heyecan Crytek’in erteleme kararı sonrası yerini hayal kırıklığına bıraktı.

Crysis Remastered için Switch müjdesi

Crysis Remastered için yeni haber!

Bugün ortaya çıkan bir bilgiye göre ise Remastered en azından Switch için zamanında yayınlanabilir. Oyunun yenilenmiş versiyonu için ilk haberler Mayıs ayında karşımıza çıkmıştı. Ancak 1 Temmuz için PCXbox ve PS4 için yapılacak Remastered versiyonu belirsiz bir zamana ertelenmişti.

Aslında kimse Switch versiyonunun bu plana dahil olup olmadığını pek sorgulanmadı. Bugün ortaya çıkan bilgiye göre ise Switch için Remastered planlandığı gibi 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak.

Peki ama Switch versiyonu için neden gecikme yaşanmadı? Switch her ne kadar satış rakamlarıyla konsol piyasasının dengelerini değiştirmiş olsa da, grafik performansı açısından çok daha düşük gereksinimlere sahip.

Crysis Remastered için Switch müjdesi

Konsol piyasasının mobil versiyonu olarak anılan Switch için Crytek tarafından şu ana kadar yapılmış olan iyileşmeler fazlasıyla yeterli geleceğe benziyor. Yayınlanacak versiyon ise en azından temel anlamda yapılan iyileştirmeleri ilk kez görmemiz açısından önemli olacak.

Crysis Remastered için ise Crytek’in çok daha güncel teknolojilere uyum sağlayacak güncellemeler yapacağı konuşuluyor. Yine de yapılacak lansmanın son anda iptal edilmesi, önemli bir teknik sorunla karşı karşıya kalındığını da gösteriyor olabilir.

Lansman öncesi oyun içi görüntülerin ortaya çıkması sonrası bu kararın alınmış olması dikkatleri üzerine çekmişti. Crytek şu an için PC ve konsollar da yenilenmiş verisiyonun ne zaman çıkacağını paylaşmış değil. Tahminler ise yaz sonu ya da Eylül başı gibi Remastered versiyonunun karşımıza çıkacağı yönünde.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Crysis Remastered gerçekten de beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir