Crysis Remastered Çıkış Tarihi Açıklandı! Beklenen Oyun
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Açıklandı! Beklenen Oyun

0

Crysis Remastered çıkış tarihi, versiyonun çıkışı için ilk verilen 1 Temmuz tarihinde oyun piyasaya çıkamamıştı. Oyun sevenlerin merakla beklediği Crysis  Remastered bazı teknik aksaklıklar nedeniyle piyasaya çıkamamıştı. Nintendo Switch için piyasaya çıkan oyun, şimdi diğer platformlar için de hazır olduğunun sinyalini verdi. Crysis Remastered geliyor! İşte yeni tarih

Crysis Remastered çıkış tarihi! Ne zaman tanıtılacak?

Crysis Remastered çıkış tarihi! Ne zaman tanıtılacak?

Efsane oyun, çok önemli görsel iyileştirmelerle karşımıza çıkması bekleniyor.Yayınlanan Switch versiyonunda bile birçok oyuncuyu tatmin etmiş durumda. Hayranların yeni oyun beklentisi tam olarak karşılanmasa da, Remastered ile tasarımsal olarak yenilenmiş bir nostalji yaşamak bu oyunda oldukça mümkün.

Crysis resmi hesabı, Twitter üzerinden kısa süre önce duyuru yaptı. Sevilen oyun tanıtım tarihini 18 Eylül olarak açıkladı. Bu yenilenmiş versiyonda 8K çözünürlüğünde yüksek kaliteli doku kaplamaları ve beklenmedik bir şekilde Ray Tracing teknolojisinin de geleceğini öğreniyoruz.

Remastered oyununda şimdiye kadar yapılan iyileştirmeler hakkında detay mevcut değil. Crysis sitesinde de şu an için Nintendo Switch platformundan alınmış oynanış videosu örnekleri bulunuyor. Fakat Ray Tracing yani Nvidia’nın geliştirdiği yeni teknolojinin kullanılması, oyunun gerçekçiliğini arttıracağı söyleniyor. Tabii ki bu teknoloji desteği ile birlikte, Crysis Remastered sistem gereksinimleri de beklentilerin üstünde gerçekleşebilir.

Sizce Crysis Remastered sistem gerekesinimleri nasıl olacak? Bu yenilenmiş oyun için nasıl bir fiyat politikası izlenmeli? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir