Coronavirus Quarantine Simulator Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Coronavirus Quarantine Simulator Yayınlandı

+ - 2
Coronavirus Quarantine Simulator Yayınlandı

Coronavirüs pandemisi sürecince oyun oynama oranlarında artış yaşandığı biliniyor. Fakat virüs ve karantina süreci ile ilgili en ilginç oyun kendisini gösterdi. Gerçek bir salgın ve karantina hayatını yaşatan Coronavirus Quarantine Simulator isimli oyun, Steam‘de oldukça uygun bir fiyatla yayınlandı.

Fancy + Punk isimli yapımcı tarafından Oyun hazırlandı. Oyun için hazırlanan fragmanda da oyuna ait detaylar yer aldı. Oyunda sosyal mesafe, el temizliği gibi salgın sürecinde bizi meşgul eden konulara yer veriliyor.

Coronavirus Quarantine Simulator nasıl bir oyun?

Farklı bir simülasyon deneyimi sunacak olan oyunda, salgının içindeki hayat konu ediniyor. İnsanların haftalar, hatta aylarca evde kalıp yaşadığı olayların benzeri oyun içinde konu ediliyor. Oyunda sokağa çıkmayarak sağlıklı kalmaya, arkadaşlarınızla görüntülü görüşme yaparak sosyalleşmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca egzersiz yaparak kondisyonu artırmak da mümkün.

Elbette ki oyun sadece ev içinde geçmeyecek. Oyunda yemek yapabilmek için markete gitmeniz gerekiyor. Markette ihtiyacınız olan ne varsa almalısınız. Ancak stokların kalmayabileceğini de belirtmekte yarar var.

Ev dışındayken ellerinizle dokunduğunuz yerlere dikkat etmeli ve yüzünüze sürmemelisiniz. Sürdüğünüz anda oyunda uyarı belirecek. Ayrıca Coronavirus Quarantine Simulator oynarken, sosyal mesafe kurallarına da tam anlamıyla uymak gerekiyor. Bunun ihlali de oyuncuya etki gösteriyor.

Oyun, Steam üzerinde 6,20 TL fiyat ile satışa çıktı. Satışa özel de yüzde 25 indirim alarak 4,65 TL’ye indi.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Gerçek hayatta aynısını yaşıyorum aman oyunu eksik kalsın :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.