Crash Bandicoot 4 ortaya çıktı! İşte görseller

Crash Bandicoot 4 ortaya çıktı! İşte görseller

0

Geçtiğimiz günlerde Crash Bandicoot 4 için sinyaller verildiğini söylemiştik. İnternette dolaşan dedikodular yeni oyunun geleceğine işaret ediyordu. Bugün ise oyunun fragman görüntüleri sızdırıldı, sızdırılan görüntüler oyunun mekaniklerini çok net bir şekilde gösteriyor.

Crash Bandicoot 4 fragmanından görseller sızdırıldı

Crash Bandicoot 4

Düşük çözünürlüklü olan görseller muhtemelen oyunun ilk fragmanından sızdırılmış. Resmi duyurusunun 22 Haziran’da olacağı söylenen oyun fragmandaki tarihe göre 9 Ekim’de çıkış yapacak. Hangi platformlarda oyunun oynanabileceğini bilmiyor olsak da büyük ihtimalle PlayStation 4 ve PlayStation 5 platformlarından oyunu oynayabileceğiz.

Bildiğiniz üzere PS5 iki farklı sürümle gelmişti; “Digital Edition” olarak adlandırılan opsiyonda bir disk okuma özelliği bulunmuyor. Bu hem onu daha az kalın yapıyor, hem de maliyetleri düşürüyor. Crash Bandicoot 4 fragmanında bir diğer göze çarpan detay ise dijital marketlerden yapılacak satın alımın bonus getirecek olması. Yani siz oyunu PS Store üzerinden satın alırsanız bonus kazanıyorsunuz.

Bu hamle önemsiz gibi görünse de dijitalleşmek isteyen konsolların yapacağı kampanyalara bir işaret olabilir. Konsolların bir seçeneğinin dijital odaklı olması nedeniyle üreticiler oyuncuları dijital oyun edinmeye yönlendirecek.

Bakalım 22 Haziran’da yapılacak olan resmi duyuru ile hangi ayrıntılara kavuşacağız. Önceki oyunun başarısızlığının ardından yeni Crash oyununda daha farklı detaylar görmek istiyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni oyun hakkındaki fikirlerinizi ve düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir