Çizgi Dizilerden Yararlanılan Başarılı Mobil Oyunlar


Çizgi dizi yapımcıları sizi ekranlara kilitledikleri yetmezmiş gibi bir de telefonlarınızın başına kilitlemek istiyorlar. İndirmek için bağlantısını da kolaylıkla bulabileceğiniz çizgi dizilerden uyarlanan ve fazlasıyla beğenilen mobil oyunları sizler için listeledik.

Televizyondan ya da internetten zevkle izlediğimiz çizgi dizilerin bir oyuna geçirildiğini görmek hepimizi mutlu eder. Yediden yetmişe, her yaşımızda bize hitap eden animasyon serileri ve çizgi diziler var. Rick & Morty ya da South Park bu animasyonlara örnek gösterile bilir… Tüm bu yapımların heyecanını artık mobil oyun olarak da yaşaya biliyoruz. Özellikle karakterlere ve hikayeye sadık kalınarak uyarlanan oyunlar, son zamanlarda yoğun ilgi görüyor. 

Her alanda kendine malzeme bulabilen oyun sektörü, insanların sevdikleri yapımları ekranlardan oyun dünyasına başarılı bir şekilde aktarma gücüne sahip. İçerikleri her ne olursa olsun bu tarz oyunlar televizyondan edindikleri şöhret sayesinde gerçekten yoğun ilgi görmekte. İşte iOS ve Android markette indirme linklerini bulabileceğiniz başarılı mobil oyunlar.

🟥Çizgi Dizilerden Uyarlanmış 5 Mobil Oyun

  • Futurama: Yarının Dünyası
  • Animation Throwdown: The Quest For Cards
  • South Park: Phone Destroyer
  • Rick and Morty: Pocket Morty’s
  • The Simpsons: Tapped Out

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
4
Şaşkın
Kötü Kötü
2
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
İlginç İlginç
6
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Başarılı Başarılı
5
Başarılı
Lol Lol
13
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir