Çizgi Dizilerden Yararlanılan Başarılı Mobil Oyunlar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Çizgi Dizilerden Yararlanılan Başarılı Mobil Oyunlar

+ - 1

Çizgi dizi yapımcıları sizi ekranlara kilitledikleri yetmezmiş gibi bir de telefonlarınızın başına kilitlemek istiyorlar. İndirmek için bağlantısını da kolaylıkla bulabileceğiniz çizgi dizilerden uyarlanan ve fazlasıyla beğenilen mobil oyunları sizler için listeledik.

Televizyondan ya da internetten zevkle izlediğimiz çizgi dizilerin bir oyuna geçirildiğini görmek hepimizi mutlu eder. Yediden yetmişe, her yaşımızda bize hitap eden animasyon serileri ve çizgi diziler var. Rick & Morty ya da South Park bu animasyonlara örnek gösterile bilir… Tüm bu yapımların heyecanını artık mobil oyun olarak da yaşaya biliyoruz. Özellikle karakterlere ve hikayeye sadık kalınarak uyarlanan oyunlar, son zamanlarda yoğun ilgi görüyor. 

Her alanda kendine malzeme bulabilen oyun sektörü, insanların sevdikleri yapımları ekranlardan oyun dünyasına başarılı bir şekilde aktarma gücüne sahip. İçerikleri her ne olursa olsun bu tarz oyunlar televizyondan edindikleri şöhret sayesinde gerçekten yoğun ilgi görmekte. İşte iOS ve Android markette indirme linklerini bulabileceğiniz başarılı mobil oyunlar.

🟥Çizgi Dizilerden Uyarlanmış 5 Mobil Oyun

  • Futurama: Yarının Dünyası
  • Animation Throwdown: The Quest For Cards
  • South Park: Phone Destroyer
  • Rick and Morty: Pocket Morty’s
  • The Simpsons: Tapped Out

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çok sevdiğim çizgi dizilerin oyunlarını görünce gerçekten mutlu oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.