Chivalry 2 Haziran Ayında Çıkacak! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Chivalry 2 Haziran Ayında Çıkacak! İşte Detaylar

0
Chivalry 2 bu Haziran’da çıkacak

Torn Banner Studios tarafından geliştirilmekte olan Chivalry 2, oyun severler tarafından merakla bekleniyor. Chivalry serisi orta çağ temasına sahip çok oyunculu bir PvP oyunu. Oyunda kuşatma veya fetih gibi çeşitli oynanış modları mevcut. Pek çok kişi oyunun modlarını ve şeklini fazlasıyla beğeniyorlar.

Chivalry 2 bu Haziran’da çıkacak

Chivalry II, 8 Haziran’da çıkış yapacak. Ayrıca Chivalry gibi oyunların ortaya çıkmasını sağlayan proje Mount&Blade olmuştur. Geliştiriciler Mount&Blade‘in barındırdığı dövüş mekanikleri ve temasından esinlenerek ortaya ChivalryMordhau ve For Honor gibi oyunlar çıkarmıştır. Ek olarak Chivalry 2 için bir kapalı beta testi bulunuyor.

Epic Games Store üzerinde ön siparişi mevcut. Bunun yanında standart sürüm 69,00 TL ve özel sürüm 79,00 TL. Ön sipariş bonusu Royal Zweihänder kılıç. Ayrıca özel sürüm ek içerikleri Jousting Knight zırh, Royal Broadsword kılıç, Gold Horseman’s balta ve Roses Novelty eşyası. Tüm ön siparişler kapalı betaya erişim imkanı tanıyacak.

26 – 29 Mart tarihleri arasında Chivalry II için kapalı beta olacak. Ayrıca oyunu Epic Games Store üzerinden ön sipariş verirseniz kapalı beta için hak kazanıyorsunuz. Oyunu ön sipariş vermeden kapalı betaya kaydolmak için bu linkten kayıt oluşturabilirsiniz.

Chivalry ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Ayrıca Epic Games’de yayınlanacak oyunu oynamayı düşünüyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap