CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti? İşte Tüm Detaylar

CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti? İşte Tüm Detaylar

3

Dünya Popüler olarak kullanılan TikTok Uygulaması Ülkemizde de yaygınca kullanılıyor. Tiktok ülkemizde çok değişik şeylerde bulunabiliyor, örneğin Privcilik, Sahte Aşklar, İntikamlar. Bunun yanında son yıllarda popüleritesini arttıran TikTok yeni fenomenleri de ortaya çıkartmaya başladı. Peki CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti?

Sahte’mi  gerçek’mi belli olmayan tek aşk “CemCel”, sosyal medya üzerinden halen daha konuşulmaya devam ediyor. Cemre Solmaz ve Cellat’ın fanları bu konuyu kapatmaya niyetli değiller gibi gözüküyor. Instagram üzerinden fenomen olan Cellat bir süre sonra TikTok’a geçti ve oradan da sevenlerini arttırmaya devam etti.

CemCel Nedir?

TikTok Fenomeni Özgür deniz (cellat36) ve Cemre Solmaz’ın Birlikteliğine verilen ve baş harflerinden oluşan şeye CemCel denir.

CemCel Nasıl Başladı Nasıl Bitti?

Cemcel İlk başladığı zamanlar Cellat36 ve Cemre Solmaz sevgililerdi. Aralarında konuşulup onların birbirlerine Prim İçin sevgili oldukları konuşuldu. Daha sonra aldatma mevzuları da ortaya çıkınca CemCel Solmaya başladı.

CemCel Hala Varmı?

Bence şuan cemcel olmasada bir birlerine karşı en az bir sevgi vardır. Bence kesin olarak Cemcel vardır çünkü bir birlerine yaptıkları benzerlikler birbirlerine karşı açtıkları yayında söyledikleri sözlerde yani bence hala cemcel vardır ama bunun resmileştirilmesi uzun zaman alacak.

Peki siz bu CemCel hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizde onların birer fanı mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 8
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 2
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 4
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 2
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Bence çok yakışıyorlar inşallah birlikte olurlar

 2. 25 Kasım 2021

  cemcel var kıskanka cetvelci

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir