1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti? İşte Tüm Detaylar

CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti? İşte Tüm Detaylar


Dünya Popüler olarak kullanılan TikTok Uygulaması Ülkemizde de yaygınca kullanılıyor. Tiktok ülkemizde çok değişik şeylerde bulunabiliyor, örneğin Privcilik, Sahte Aşklar, İntikamlar. Bunun yanında son yıllarda popüleritesini arttıran TikTok yeni fenomenleri de ortaya çıkartmaya başladı. Peki CemCel Nedir, CemCel Neden Bitti?

Sahte’mi  gerçek’mi belli olmayan tek aşk “CemCel”, sosyal medya üzerinden halen daha konuşulmaya devam ediyor. Cemre Solmaz ve Cellat’ın fanları bu konuyu kapatmaya niyetli değiller gibi gözüküyor. Instagram üzerinden fenomen olan Cellat bir süre sonra TikTok’a geçti ve oradan da sevenlerini arttırmaya devam etti.

CemCel Nedir?

TikTok Fenomeni Özgür deniz (cellat36) ve Cemre Solmaz’ın Birlikteliğine verilen ve baş harflerinden oluşan şeye CemCel denir.

CemCel Nasıl Başladı Nasıl Bitti?

Cemcel İlk başladığı zamanlar Cellat36 ve Cemre Solmaz sevgililerdi. Aralarında konuşulup onların birbirlerine Prim İçin sevgili oldukları konuşuldu. Daha sonra aldatma mevzuları da ortaya çıkınca CemCel Solmaya başladı.

CemCel Hala Varmı?

Bence şuan cemcel olmasada bir birlerine karşı en az bir sevgi vardır. Bence kesin olarak Cemcel vardır çünkü bir birlerine yaptıkları benzerlikler birbirlerine karşı açtıkları yayında söyledikleri sözlerde yani bence hala cemcel vardır ama bunun resmileştirilmesi uzun zaman alacak.

Peki siz bu CemCel hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizde onların birer fanı mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. yeni-hesap_avatar

    Bence çok yakışıyorlar inşallah birlikte olurlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir