Call of Duty: WWII, Haziran Ayının İlk Ücretsiz Oyunu Oldu

Call of Duty: WWII, Haziran Ayının İlk Ücretsiz Oyunu Oldu

0
Call of Duty: WWII, Haziran Ayının İlk PlayStation Plus Oyunu Oldu

Call of Duty: WWII,Sony Interactive Entertainment geçtiğimiz günlerde oyun severlere bir sürpriz yaparak Haziran ayının ilk PlayStation Plus oyununun duyurusunu yaptı.

PlayStation Plus, geçtiğimiz nesilde faaliyete geçmişti. Bu nesille birlikte çevrimiçi oyun oynamak için zorunlu hale gelen ücretli servis, son dönemde üst üste birçok kaliteli oyunu oyuncular ile buluşturmuştu. İndirim dönemlerinde büyük avantaj sağlaması ile her geçen gün daha fazla PlayStation 4 kullanıcısı tarafından tercih edilir olmuştu.

Call of Duty: WWII, PlayStation Plus’tan Ücretsiz İndirilecek!

Normalde yeni PlayStation Plus oyunlarının duyurusunun Çarşamba günü yapılması bekleniyordu. Ancak Japon teknoloji bizlere iki güzel sürpriz birden yaptı. Bu sürprizlerden bir tanesi ilk oyunun duyurusunun yapılmasıyken, diğeri ise indirmek için önümüzdeki haftayı beklemeyecek olmamız. Haziran ayında ücretli abonelik servisi üzerinden indirebileceğiniz ilk oyun, 2017 yılında çıkan Call of Duty olacak.

Adından da anlayabileceğiniz üzerine bizi İkinci Dünya Savaşı dönemine götürecek olan Call of Duty: WWII oyununda, senaryo olarak Avrupa sahnesine çıkartacak. Normandiya Çıkarması ile başlayan ve Paris şehrinin kurtulmasıyla biten tarihi Overlord Harekatı sırasında, 1inci Piyade Tümeni içindeki bir manganın (1st Infantry Division) Batı Cephesi üzerindeki savaşını göreceğiz. Karakteriniz ise Ronald “Red” Daniels olacak.

Eğer aktif bir PlayStation Plus aboneliğiniz varsa, oyununu bugün itibarıyla konsolunuza indirebileceksiniz.

Önümüzdeki günlerde devamı gelecek olan ücretsiz oyunları sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir