Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı yayınlandı!

Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı yayınlandı!

0

Activision’ın yayınladığı Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6 için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragman, serinin hayranları arasında büyük bir heyecan yaratırken, oyunun tanıtım süreci de hız kazanmış oldu.

Call of Duty Black Ops 6 tanıtım fragmanı:

CharlieIntel X hesabı üzerinden paylaşılan tanıtım fragmanı, canlı aksiyon görüntülerini içeriyor. Videoda Rushmore Dağı’na “The Truth Lies” (Gerçek Yalan Söylüyor) ifadesinin sprey boyayla yazıldığı görülüyor.

Bu görüntü, oyunun atmosferi ve hikayesi hakkında ipuçları veriyor. Fragman, aynı zamanda bir web sitesiyle bağlantılı olup, yalnızca altı kanalı olan etkileşimli bir televizyonu içeriyor. Bu, oyunun adıyla doğrudan bir referans taşıyor.

Microsoft’un, Haziran ayında yapılacak Xbox etkinliğinde Black Ops 6’nın doğrudan Game Pass’e sunulacağını duyurması bekleniyor. Xbox başkanı Sarah Bond’un yakın zamanda yaptığı açıklamalar, Microsoft’un tüm oyunlarının, Activision tarafından geliştirilenler de dahil olmak üzere, Game Pass’te doğrudan erişilebilir olacağını işaret ediyor.

Bu durum Black Ops 6’nın da ilk gününde Game Pass’te yer alacağı anlamına geliyor. Microsoft, bu konuda resmi bir yorum yapmaktan kaçınsa da beklentiler bu yönde.

Activision’ın, bu yılki Call of Duty oyununun Black Ops 6 olarak adlandırılmasını planladığı ve oyunun 2024 yılının sonlarına doğru, muhtemelen Ekim ayında piyasaya sürülmesi hedeflendiği belirtiliyor. Bu bilgi, Warzone oyununda keşfedilen ve Treyarch tarafından doğrulanan tanıtım fragmanı ile destekleniyor. Ayrıca, Microsoft’un Black Ops 6’nın piyasaya sürülmesinden önce Call of Duty oyunlarının geçmiş serilerini de Game Pass’e eklemeyi planladığı konuşuluyor.

Sizce Activision bu tanıtım fragmanı ile ne yapmaya, nereye varmaya çalışıyor? Sizce Call of Duty Black Ops 6 nasıl olacak? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/otomatik-taslakcall-of-duty-black-ops-6-tanitim-fragmani

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir