Bitcoin’in Değeri Hızla Artıyor! İşte Detaylar

Bitcoin’in Değeri Hızla Artıyor! İşte Detaylar

0

Dev kripto para birimi Bitcoin eski hızına geri döndü. Özellikle de son zamanlardaki değer artışıyla dikkatlerini üzerine çekti. Bitcoin’in Değeri Hızla Artıyor! İşte Detaylar

Bitcoin’in Değeri Hızla Artıyor! İşte Detaylar

Bitcoin'in Değeri Hızla Artıyor! İşte Detaylar

Herkesin bildiği üzere Bitcoin, en popüler olan kripto para borsalarından biri. Ancak değerinde belirli bir süredir devam eden dalgalanmalar mevcut. Bu sefer de yükselişe geçerek kullanıcılarının yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz günler içinde 38 bin dolar seviyelerindeki değere sahip olan kripto para, şu anda 40 bin dolar barajını aşmakta. Ayrıca Bitcoin’in değeri hafta sonunda 42 bin dolar seviyesine çıkmıştı. Ancak söz konusu olan para birimi değerini sabit bir şekilde tutamadı. Daha da düşüşe geçerek 37 bin dolar bandına da düştüğünü gördük. Ancak son saatlerde ise Bitcoin yüzde 7’den fazla değer kazandı.

Son saatlerde yüzde 7’den fazla yükselen Bitcoin değeri, 40 bin dolar bandını yeniden aşarak yüzleri güldürdü. Ayrıca şu anki mevcut değeri ise 40.965 dolar oldu. Fakat söz konusu olan piyasada değişimler fazlasıyla sık görülmekte. Neredeyse sabit bir değeri görmek imkansıza yakın olmakta.

Ayrıca haftalık değişimine bakıldığında, yüzde 6 civarında bir artış görülmekte. Özellikle de son bir haftada değer artışı sağlayan kripto paranın piyasa hacmi de 37 milyar doları aşmakta. Ek olarak sadece Bitcoin artmakla kalmadı Ethereum değeri de artış göstermekte. Ethereum, son bir haftada yüzde 20 seviyesinde yükseldi ve güncel değeri 2.770 doları geçmekte.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir