Bingbon nedir? Bingbon Copy Trade İşlem Yapma

Bingbon nedir? Bingbon Copy Trade İşlem Yapma

0

Kripto para odaklı bir borsa olan Bingbon, günlük ticaret hacmi milyar dolara ulaşmakta. CoinMarketCap verilerine göre borsa, 24 saat içerisinde 900 milyon dolarlık ticaret hacmi elde ediyor. Bingbon nedir?

Bir türev borsası olan Bingbon, 2018 yılında Singapur’da kuruldu. Borsada doğrudan Türk lirası ile kripto para alıp, 150 kata kadar varan kaldıraç oranlarıyla işlem yapmak mümkün. Ayrıca Banxa ve MoonPay altyapısını kullanan Bingbon; Türk lirasının yanında AUD, GBP, EUR, USD, CAD, RUB, CZK, DKK, NOK, PLN, SEK gibi itibari paralarla işlem yapma fırsatı tanıyor.

Bunun yanında buradan Bingbon borsasında işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Bingbon nedir? Bingbon’un Avantajları Nelerdir?

Bingbon nedir?

Copy Trade, Bingbon’un en büyük avantajıdır. Copy Trade en basit haliyle kendi seçeceğiniz traderin işlemini bire bir kopyalamaktır. Bunun yanında başarılı traderlarin karlılık oranlarını inceleyerek istediğiniz traderin işlemlerini istediğiniz miktarlarda kopyalayabilirsiniz. Ayrıca kopyalama emri verdiğinizde ve trader işlem açtığında sizde de otomatik olarak anında açılır, işlem kapandığında sizde de otomatik olarak kapanır.

Hiçbir teknik analiz bilginiz olmadan bile basit bir şekilde copy trade yapabilirsiniz.Binance’nin 1/3 işlem ücretine sahip olması kullanıcıları cezbeden başka bir özelliğidir. Bingbon’da copy trade yapma zorunluluğunuz yoktur, kendiniz dilediğiniz gibi manuel olarak işlem yapabilirsiniz. Kyc yapma zorunluluğu da olmadan hesabınıza para yatırıp çekip ve işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz de kimlik doğrulaması (kyc) gerçekleştirerek işlemlerinizi paylaşır ve karlı işlemlerden %8’lik ekstra kar elde edebilirsiniz. Bingbon’un buna ek olarak Huobi, OKEx, Binance, Bittrex gibi borsalara benzer şekilde ABD’deki FinCEN’den aldığı bir lisansı var. Bingbon yatırımcıların, kişisel hesaplarını korumak için iki aşamalı doğrulama (2FA) teknolojisini kullanıyor.

Bingbon ile işlem yapmak güvenli mi?

Singapur’da kurulan borsanın Tayvan, Vietnam, Japonya, Güney Kore, Rusya gibi ülkelerde çalışan bir ekip mevcut. Ayrıca Bingbon yöneticileri global çapta hizmet gösterebilme adına birkaç farklı adım attılar.

Avustralya’da kaydı bulunan şirket, ayrıca Estonya’dan kripto para ticareti için lisans almayı başardı. Bingbon’un buna ek olarak ABD’deki FinCEN’den aldığı bir lisansı bulunmakta.

Bingbon Copy Trade Videolu Anlatım

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir