Binance Coin Rekor Kırdı! BNB’nin Yükselişi Devam Ediyor

Binance Coin Rekor Kırdı! BNB’nin Yükselişi Devam Ediyor

0

Kripto para piyasası son dönemlerde hareketliliğine devam etmekte. Piyasadaki en kazançlı kripto paralardan biri haline gelen Binance Coin, yükselen ivmesine devam etme durumu mevcut. Aylardır artışını sürdüren popüler kripto para, anlık olarak 500 dolar barajını aşarak Binance Coin Rekor Kırdı.

Geçtiğimiz ay 260 dolar seviyelerinde olan bu sanal para, dün gece 500 doları geçti. Bunun yanında Söz konusu kripto para birimi BNB’nin bir yılda yüzde 3485 yükseldiğini söylemeden geçmeyelim.

Binance Coin Rekor Kırdı!

Binance Coin Rekor Kırdı

Binance Coin dün gece saatlerinde yakaladığı yükselişi sürdürdü ve yeni haftaya muhteşem bir giriş yaptı. BNB’nin piyasa değeri 87 milyar doları geçti. Pazartesi sabahı tam olarak 561.36 dolardan işlem görmekte. Bu piyasa ile ilgilenenlerin bildiği gibi Binance, üç ayda bir, bir miktar BNB yakımı yapmakta. “Yakım” denmesinin nedei ise BNB’lerin dolaşımdan çıkartılması ve erişilemeyeceği anlamına gelmekte.

BNB’nin fiyatı konusunda desteklemek amacıyla bu işlem yapılmakta. Binance, piyasada 100 milyon BNB kalana kadar bu şekilde “Yakım” gerçekleştireceğini belirtmişti. Şuan ise piyasada toplamda 154 milyona yakın BNB mevcut. Bu güne kadar toplam 14 yakım gerçekleşti. Ayrıca Ocak ayında 3 milyon 619 bin 888 BNB dolaşımdan çıktı.

Öte yandan Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun, yaptığı açıklamada, BNB’de birkaç gün içinde 15. coin yakımının gerçekleşeceğini duyurdu.

Söz konusu BNB ile ilgili siz ne düşünmektesiniz? Kripto para borsası hakkında fikirleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir