Binance CEO’su Önemli Bir Açıklama Yaptı! İşte Detaylar
 1. Anasayfa
 2. Kripto Para

Binance CEO’su Önemli Bir Açıklama Yaptı! İşte Detaylar

0

En büyük kripto para borsalarından biri olan Binance şirketinin CEO’su yeni bir açıklamada bulundu. Söz konusu açıklamada şirketin bir merkeze ihtiyaç duyduğunu belirtti. Binance CEO’su Önemli Bir Açıklama Yaptı! İşte Detaylar

Binance CEO’su Önemli Bir Açıklama Yaptı! İşte Detaylar

Binance CEO'su Önemli Bir Açıklama Yaptı! İşte Detaylar

2017 yılında kurulan ve fazlasıyla popüler kripto para borsası Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao’nun geçtiğimiz günlerde South China Morning Post’a bir röportaj verdi. Söz konusu röportajda  şirketin daha iyi çalışabilmek için faaliyetlerini merkezileştirmeye ihtiyaç duyduğu belirtildi. CEO Zhao şirketin geleceği için çalışmalarını “Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi değişime hazırlamamız gerekmekte. Çalışmaları kolaylaştırmak ve geliştirmek için değişiklikler yapmaktayız” cümlelerini kullandı. Ayrıca Binance ortaklarının mülkiyeti, şeffaflığı ve risk kontrolleri hakkında net kayıtlara sahip olmaları gerektiğini ekledi.

Popüler şirket Binance bu yıl kripto para piyasasında 2 trilyon dolardan daha fazla bir değere sahip oldu. Bu sebeple de şirket kazandığı başarıyla çalışma şekillerinde değişiklik yapmakta. Kripto para borsası denildiği zaman artık akla ilk Binance gelmekte, bu sayede de şirket dünyada birinci sırada yer almakta. Ancak söz konusu şirket çalışma faaliyetlerini resmi bir merkezi olmadan sürdürmekte. 

İçinde bulunduğumuz yılda Japonya ve Birleşik Krallık dahil olmak üzere dünyadan çalışma şekillerini düzenleyici uyarılar geldi. Ek olarak şirket birçok sayıda kısıtlama ile uğraşmak zorunda kaldı. Gelen bilgilere göre şirketin ABD düzenleyicileri tarafından soruşturma içinde olduğu bilinmekte. Dünyada büyük bir paya sahip şirketin tüm dünyayla uyumlu bir kurum olma çalışmaları son hızla devam etmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Binance platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir