1. Ana Sayfa
  2. İnternet Haberleri
  3. Bilgisayarda Apk dosyası nasıl indirilir? Bilgisayara Apk Kurma

Bilgisayarda Apk dosyası nasıl indirilir? Bilgisayara Apk Kurma


Bilgisayara APK kurma
Bilgisayara APK kurma

Herkese merhaba. Bu gönderimiz de sizlere bilgisayarda apk dosyası nasıl indirilir? Google play bilgisayarda nasıl kullana biliriz? Telefon oyunlarını nasıl bilgisayarda oynaya bilirsiniz? detaylı bir biçimde bu konuya değinmeye çalışacağız.

Telefon da ki her hangi bir oyunu veya uygulamayı bilgisayarda kullanma şansımız var tabi ki. Bunun için bazı şeyleri uygulamamız lazım. Uyguladıktan sonra emin olun uygulama veya oyun oynaya bilirsiniz. Şimdi bu apk dosyalarını kurmamız için bize bir tane emülatöre ihtiyacımız var. Bu bilgisayara telefon sistemi kurmak gibi bir şey. Kurulumu oldukça basit. Kurulum aşamasında ileri diyerek kura bilirsiniz. Bizim kullandığımız uygulama bluestacks buraya tıklayarak indire bilirsiniz veya Memu play uygulamasını indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Başka emülatörler var ama onlara güvenim olmadığından sadece bu uygulamayı öneriyorum. Eğer bir apk dosyası kuracaksanız bu uygulamayı kullana bilirsiniz. Bu uygulama içerisinde google play de gelmekte yani siz indirmek zorunda kalmazsınız

İlginizi Çekebilir: Öğrenciler İçin İnternette Para Kazanma

Apk dosyasını bilgisayara kurmak için ilk başta istediğiniz apk dosyasını indirin googlede. Daha sonra bluestacks uygulamasını girin sol tarafta üç nokta olacak ona tıklayın ve apk kurun filan yazar ona tıklayın. Gelen yerde apk dosyanızı seçin. Kurulum işlemi başlamış olmalı ve hızlı bir şekilde kurulacaktır.

Bilgisayarda Apk dosyası nasıl indirilir?

Bir oyun için emülatör arıyorsanız pubg, brawl stars, mobile legends oynamak için. O zaman başka düşük boyutlu ve kullanışlı uygulama öneririz. Bu uygulama Gameloop uygulaması. Buraya tıklayarak indire bilirsiniz. Direk girip uygulamayı indirin ve kurun. Uygulamaya girin ilk başta kendisi bir şey kuracaktır onu bekleyin. Daha sonra istediğiniz oyunu yazın ve indirin. Oyunu nasıl oynaya bilirim? Tuşlar hangisi? derseniz sağ tarafta tuş öğretici kısım bulunmakta. Bu kısıma baka bilirsiniz. Oyunu büyütmek için F11 tuşuna basa bilirsiniz. Oyun hesaplarına gire bilirsiniz daha öncede açtığınız supercell hesabı, facebook hesabı, gmail hesaplarınızı gire bilirsiniz ama sıkıntı şurada @ işareti yapılmıyor. Onun içinde bir not defteri açın oraya e postanızı ve şifrenizi girin kopyala yapıştır yapın. Kopyalamak için e postanızı seçin ctrl + c yapın daha sonra yapıştırılacak yere gidin tıklayın ve ctrl + v yapın. Şifreyi de aynı şekilde yapmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Merhaba. Youtube Muhammet Koç kanalının içerik üreticisiyim. diyobi.com sitesi üzerinde içerik üretmekteyim.

Yorum Yap