Bedava Bitcoin Kazanmak İster misiniz? Artık Çok Kolay

Bedava Bitcoin Kazanmak İster misiniz? Artık Çok Kolay

0

1. Freebitcoin:


Tanıtımını yapmak istediğim bedava Bitcoin veren ilk site, Türkiye’de dünyada en fazla üyeye sahip  Freebitcoin. Bu site 2013 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup ödemelerini aksatmadan gerçekleştirmektedir.
Üyelik işlemini tamamladıktan hemen sonra saat başı free BTC butonuna tıklayarak 200 dolara kadar gelen numara sonucunda bedava Bitcoin kazanma şansını veriyor.

Bunun yanında her tıklama sonucunda ücretsiz biçimde kazanmış olduğunuz piyango biletleri sayesinde, haftalık yapılan çekilişler sonucunda 15 bin TL’ye kadar yüksek miktarda bedava Bitcoin kazanma şansını yakalamış olursunuz.
Dahası da var… İsterseniz hesabınızda olan 30.000 satoshiyeyi çekmeyip hergün belirli miktarda bedava Bitcoin kazanabilirsiniz. İddia severlere de müjde. 
Freebitcoin sitesinde iddia oynayabileceğiniz alanda mevcut.
Burada biriktirmiş olduğunuz Bitcoin’leri 30.000 satoshiye ulaştığında hesabınıza hiçbir aksama olmadan çekebilirsiniz.
FreeBitcoin Üyeliği İçin: https://freebitco.in/?r=29146600

2. CryptoTab:

Bedava Bitcoin kazanmanın en basit ve zahmetsiz yolu? Sadece tarayıcınızı CryptoTab‘a dönüştür ve her 10 dakikada bir hesabına ödeme gelsin. CryptoTab tarayıcı penceresi sadece açık bile dursa onu yalnızca kullanıyor olduğun için BTC kazanacaksın. Şayet daha çok kazanmak istersen gece yatmadan önce tarayıcıyı açık bırak ve sabah oluşan sonuç karşısında ağzın açık kalsın. Kazanmaya başlamak ise 1 dakikadan daha kısa sürüyor.
CryptoTab Üyeliği İçin: https://get.cryptobrowser.site/10706445

3. CoinPot ve CoinPot’a Bağlı Siteler:

Coinpot, ücretsiz kazandığınız coinlerinizi biriktireceğiniz ve daha sonra Bitcoin borsasına gönderebileceğiniz en çok Bitcoin kazandıran sitelerden biridir. Bu siteye kayıt olduğunuzda bu siteye bağlı olan ücretsiz coin kazandıran siteleri ziyaret ederek buraya coinlerinizi direk olarak gönderebilirsiniz. İşte 9’a bağlı siteler:

a) Bitfun: Bu siteyi isterseniz 3 dakikada bir isterseniz dilediğiniz saatte ziyaret ederek biriken coinlerinizi CoinPot’a yollayabilir ve her siteye girişininizde 3 adet Coinpot’a ait tokenlerden kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz tokenleriyse daha sonra CoinPot hesabınızdan Bitcoin’e çevirebilirsiniz.

Bu kazanmış olduğunuz tokenler son derece  kıymetlidir, Bitcoin karşılığı Bitcoin’in fiyatına göre değişiklik göstermektedir. Siteye CoinPot’a üye olur gibi üye oluyorsunuz. En önemli noktaysa Coinpot’a üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresi ile buraya üye olduğunuz e-posta adresi aynı olmak zorunda.
Coinpot üyeliği için: https://coinpot.co/
Bitfun sitesi Üyeliği için: http://bitfun.co/?ref=8D93052D2B36
b) Moondash: Ve diğer bağlı coin sitelerine aşağıdaki linklere tıkladıktan sonra CoinPot hesabınıza üye olduğunuz e-posta adresiyle direk giriş yapabilirsiniz. İsterseniz her beş dakikada bir isterseniz dilediğiniz saatte tıklama yaparak biriken coinlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca her giriş yaptığınız site için 3 adet CoinPot tokeni kazanmış olursunuz. Daha sonra bu kazandığınız coinleri ve tokenleri CoinPot adresinden Bitcoin‘e çevirebilirsiniz.

Bonusbitco: http://bonusbitcoin.co/?ref=6402FB06C5B3
Moonbitcoin: http://moonbit.co.in/?ref=8f6884225eff

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir