Batman Arkham City geliri! İnanılmaz Rakamlar

Batman Arkham City geliri! İnanılmaz Rakamlar

0

Bu zamana kadar yapılmış en iyi Batman oyunu, Batman: Arkham City olduğu söyleniyor. 2011 yılının ekim ayında çıkan Oyun, fazlasıyla yüksek bir satış yakaladı. İncelemeler yazıldı, olumlu yorumlar aldı. En önemlisi ise oyunun şu anki puanı 10 üzerinden 9 olarak kayıtlara geçiyor. Batman Arkham City geliri ne kadar?

Adından sıkça söz ettiren ve milyonların severek oynadığı bu oyun, geliri ile dudak uçuklattı. Batman Arkham City’nin kısa süre önce açıklanan geliri ve diğer detayları yazımızda bulabileceksiniz.

Batman Arkham City geliri ne kadar?

Batman Arkham City geliri ne kadar?

Gamespot’un yaptığı bir paylaşım ile Batman: Arkham City’nin 2012 yılında, 4 ay içinde 6 milyon satıldığı haberini almıştık fakat bunun ötesinde bilgiler de şuan elimizde mevcut. Twitter üzerinden kısa süre önce yapılan bir paylaşıma göre ilk yılında Arkham City’nin 12.5 milyon kopyasının satıldığı ortaya çıktı. Bir başka paylaşımda ise 600 milyon dolardan daha fazla gelir elde ettiği belirtiliyor.

Yılın Oyunu VGX Ödülünü de kazanan Batman: Arkham City’nin başarısının arkasında şüphesiz filmin de büyük bir etkisi bulunuyor. Steam üzerinde oyunun Game of the Year Edition adıyla yer aldığını görüyoruz. Oyunu oynayan kişiler tarafından tam puan aldığı açıkça görülüyor.

Batman Arkham City’nin geliri hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Bu muhteşem oyunu daha önce oynamış mıydınız? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir