Avatar: Frontiers of Pandora Tanıtım Videosu Yayınlandı

Avatar: Frontiers of Pandora Tanıtım Videosu Yayınlandı

0

James Cameron tarafından 2009 yılı yapımı olan Avatar filmi hakkında bir oyunun gelme durumu bilinmekteydi. Geçtiğimiz günlerde ise en sonunda oyunun ilk görüntülerini gördük. Söz konusu oyunun yapımcılığını Ubisoft üstlenmekte. Ayrıca oyunun arkasında ise Massive Entertainment var. Avatar: Frontiers of Pandora Tanıtım Videosu!

Avatar: Frontiers of Pandora Tanıtım Videosu

Film 2009 yılında vizyona girdiğinde büyük ses getirmişti. Ayrıca yıllardır hem gelecek yeni filmi hem de oyunu için büyük bir beklenti yaratan Avatar‘dan sevindiren haber geldi. İkinci film sürekli ertelenmişti ve şu an 2022 yılında geleceği bilinmekte. Bunun yanında artık filmin oyunu ile ilgilide bilgi elimizde mevcut.

Oyun ilk kez 2017 yılında duyurulmuştu. Ancak yıllardır hakkında neredeyse hiçbir şey öğrenilememişti. Yeni Avatar oyunu, nihayet dün başlayan E3 2021’de karşımıza çıktı. Oyundan bir adet fragman da geldi ve her ne kadar oynanıştan çok oyunun sunduğu görsel şölene odaklanan bir fragman olsa da heyecan yaratmaya yetti diyebiliriz.Oyunun adı da böylece ilk kez karşımıza çıkmış oldu: Avatar: Frontiers of Pandora. Yayıncılığını Ubisoft’un üstlendiği yeni Avatar oyurunun arkasında ise The Division 2’yi geliştiren stüdyo Massive Entertainment var.

Avatar: Frontiers of Pandora Tanıtım Videosu

Avatar: Frontiers of Pandora, E3 2021’in en büyük sürprizlerinden biri olarak karşımıza çıkmakta.  Ubisoft’un Snowdrop motoru ile geliştiriliyor. Haberimize konu olan oyun, bize bolca etkileyici manzaralar sunacağı görünmekte. Ayrıca açık dünya türünde olacak ve bu da Avatar evreninin tadını çıkarmamızı sağlayacak. Paylaşılan ilk video ile heyecan yaratan oyun yeni film ile birlikte 2022 yılında karşımıza çıkacak.

Henüz oyunun detaylarına dair elimizde çok şey olmasa da yeni nesil konsollara odaklanan bir oyun olduğunu biliyoruz. Avatar: Frontiers of Pandora Xbox Series X , Xbox Series S , PS5 , PC ve Amazon Luna için geliştiriliyor. Oyunun eski jenerasyon konsollara gelmeyeceği bilinmekte.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir