Assassin’s Creed Mirage Tanıtıldı! Çıkış Tarihi ve Fiyatı
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Tanıtıldı! Çıkış Tarihi ve Fiyatı

1

Ubisoft kısa süre önce yaptığı etkinlik ile pek çok oyununu tanıttı. Forward etkinliğinde tanıtılan bu oyunların arasında Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı. Assassin’s Creed; Valhalla’dan Basim Ibn Ishaq’a odaklanacak. Ayrıca oyun bağdatta geçmekte. İşte yeni Assassin’s Creed Mirage fragmanı, ön sipariş fiyatı ve çıkış tarihi.

Assassin’s Creed Mirage Tanıtıldı: Fragman

Geçtiğimiz hafta Ubisoft tarafından doğrulanan Mirage, kısa süre önce düzenlenen Forward etkinliğinde oyun severler ile buluştu. Yeni macera, Valhalla’daki olaylardan yirmi yıl öncesine dayanmakta. Ayrıca harita olarak ise Bağdat’ta geçecek.

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Ubisoft, henüz net bir tarih vermedi, oyunun 59.99 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıldığını da belirtelim. Mirage PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC için mevcut.

Bir süredir devam eden sızıntılar, yeni oyunun Assassin’s Creed’in köklerine döneceğini ortaya koymuştu. Forward etkinliğinde de bu bilgiler doğrulanmakta. Ubisoft Bordeaux tarafından geliştirilen yeni Mirage, başlıca gizlilik, parkur ve suikastlar ile ön plana çıkacak.

Assassin’s Creed Mirage Tanıtıldı

Etkinlik kapsamında herhangi bir oynanış paylaşılmadı. Bunun yanında Mirage’in Bağdat’taki hikayesini anlatan ve Basim’in nasıl görüneceğini gösteren sinematik bir fragman yayınladı. Oyundaki ana karakter, bir sokak hırsızı olacak. Bağdat’a özel baharat bombaları ile ikonik gizli bıçak gibi çeşitli araçlara yer verecek.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca daha önce Assassin’s Creed oyunu oynadınız mı? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Assassin’s Creed markasının köklerine dönmesine çok sevindim. Eski Assassin’s Creed oyunları çok daha güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir