Artifact Beta 2.0! Valve Yeni Oyununa Davet Ediyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Artifact Beta 2.0! Valve Yeni Oyununa Davet Ediyor

+ - 0
Artifact Beta

Artifact Beta 2.0! Neredeyse bir yıl bekledikten sonra, Valve en sonunda kullanıcılarının sorunlu kart oyununu yeniden tasarlanan versiyonuna göz atmasına izin vermeye hazır. Şirket geçtiğimiz günlerde Artifact Beta 2.0’a bir kayıt sayfası yayınladı ve orijinal oyunun oyuncuları öncelik kazanacak olsa da herkesin kaydolmaya hazır olduğu haberini verdi.

Bir yıl önce Valve, şirketin Blizzard’ın Hearthstone’a cevabı olarak tanınan Artifact’i yayınladı  Ne yazık ki, müşteri beklentilerini karşılamıyordu, bu da düşük benimseme ve zayıf satışlarla sonuçlandı. 

Valve, oyunu güncellemeye devam etmek yerine “tasarım, ekonomi, sosyal oyun deneyimi ve daha fazlası” hakkındaki kararları yeniden incelemek için geçen Mart ayında tamamen dondurmaya karar verdi.

Valve’e göre, orijinal Eserin beta sürümü “çok kısa” idi, bundan dolayı bu sefer biraz daha erken bir kamuoyu aramak istiyordu. Web sitesinde “Hala yapım aşamasındayken insanları kademeli olarak bize katılmaya davet ederek bu sefer her şeye biraz farklı yaklaşmaya karar verdik” dedi.

Yukarıda belirtildiği gibi, orijinal oyunun oyuncuları betaya kaydolmak için öncelik kazanacaklar. Valve gelecek haftaya kadar hepsine e-posta gönderecek. “Katılmış insanları davet etmek için bir piyango sistemi kullanacağız” dedi. “Beta’ya erişim, orijinal oyuncuların kayıtlarını çalışıncaya kadar kapalı kalacak. Oyunla ilgili iletişim Beta süresi boyunca açık kalacak. ”

Bu aşamada Valve, oyun, denge ve kahraman kimliği gibi birçok farklı mekanizmayı test etmeyi umuyor. Ancak, turnuvalar ve taslak modları gibi bazı oyun modları kilitlenir. 

Valve’in en sonunda açık bir Artifact beta sürümüne ne zaman geçeceği konusu hala belirsizliğini koruyor, ancak her şey plana göre giderse, bu özel “deneme ve geliştirme” turu bittikten sonra olacak.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap