Apple Music’den Öğrencilere Müjde! 6 Ay Ücretsiz

Apple Music’den Öğrencilere Müjde! 6 Ay Ücretsiz

0

Apple Music’den öğrencilere müjdeli haber verildi. Bir süredir öğrencilere indirimli paket satan Apple Music, yeni projesiyle üç ay olan deneme süresini üniversite öğrencileri için altı aya çıkarıyor. Bu kampanya için öğrenci olduğunuzu doğrulayabilirseniz altı ay boyunca hiçbir şekilde ödeme yapmıyorsunuz.

Apple Music’den öğrencilere kampanya, altı ay ücretsiz oluyor

Apple Music'den öğrencilere kampanya, altı ay ücretsiz oluyor

Spotify, Apple Music ve Deezer gibi platformlar gerçekleştirdikleri hizmeti insanlara tanıtmak için üç aylık deneme süresi sağlıyor. Apple Music’den öğrencilere müjdeli haber gelirken rakiplerine karşıda kritik bir hamle yapmış durumda. Eğer okulunuz Sheer ID ile doğrulanabiliyor, yani öğrenci olduğunuzu Apple’a kanıtlayabiliyor iseniz altı ay boyunca hiçbir ücret ödemeden müzik dinleyebiliyorsunuz.

Apple Music deneme sürümü kampanyası 31 Ekim’e kadar geçerli olacak.

Altı ay deneme süresinin sonunda Apple Music’in öğrenciler için sağlamış olduğu paketten faydalanabileceksiniz. Normalde 13.99TL olan pakete hiçbir özellikten mahrum kalmadan 6.99TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için Apple hesabınızı açarak platforma giriş yapmalısınız. Ardından Öğrenci deneme paketini seçip öğrenci olduğunuzu Sheer ID aracılığıyla doğrulamalısınız. Bu aşamada okulunuzu seçip okulunuzun sistemine giriş yapmanız gerekebilir. Apple Music öğrenci olduğunuzu doğruladıktan sonra üniversite öğrencilerine özel deneme sürümünü almanıza izin verecek.

Apple Music uygulaması Android ve masaüstü üzerinde de kullanılabiliyor. Eğer bir iOS cihaza sahip değilseniz bu servisten mahrum kalmayacaksınız.

Apple Music’in yaptığı bu hamle hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir