Apple imzalı yeni Beats pill hoparlörleri ortaya çıktı!

Apple imzalı yeni Beats pill hoparlörleri ortaya çıktı!

0

Apple ‘ın uzun süredir beklenen yeni Beats Pill hoparlörü, çeşitli düzenleyici kurumların onaylarından geçti ve görüntüleri de ortaya çıktı. Cihaz, yakında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Apple’ın yeni Beats Pill hoparlörü yakında satışa çıkıyor

Apple’ın yeni Beats Pill hoparlör modeli, son olarak Tayvan Ulusal İletişim Komisyonu (NCC) web sitesinde görüldü. Model numarası A3211 olan bu cihaz, ABD’nin FCC listesinde yer alan özelliklerle tamamen örtüşüyor.

Ürünlerin piyasaya sürülmeden önce düzenleyici kurumların onaylarını alması gerekiyor ve bu onaylar genellikle ürün çıkışının birkaç hafta içinde gerçekleşeceğine işaret ediyor.

NCC listesinde yer alan görüntüler, yeni Beats Pill’in tasarımına dair bir fikir veriyor. Cihaz, önceki modellerin tanıdık silindir şeklindeki estetiğini koruyor. Hoparlörün ön yüzü tamamen hoparlör ızgarasıyla kaplı ve belirgin bir “Beats” logosu taşıyor.

Üst kısmında dört fiziksel düğme yer alıyor ve arka kısımda bir USB-C portu bulunuyor. Yeni model ayrıca yan tarafında bir kayış deliğine sahip. Cihazın siyah, altın ve kırmızı olmak üzere üç renkte piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Son haftalarda basketbol yıldızı LeBron James ve Formula 1 sürücüsü Daniel Ricciardo’nun yeni Beats Pill hoparlörle görüntülenmesi de akıllara bir reklam kampanyası olasılığını getirdi. Bu ünlü isimlerin ardından hoparlörün iOS 17.5 Sürüm Adayı’nda da görülmesi, çıkışın cidden yaklaşmış olabileceğini gösteriyor.

Apple, yeni Beats Pill modelini resmi olarak henüz duyurmadı. Resmi bir çıkış tarihi veya fiyat bilgisi şu an için yok. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/apple-beats-pill-ortaya-cikti

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir