Apple AirPods 3 Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

Apple AirPods 3 Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler

0

Apple AirPods 3 çıkış tarihi hakkında uzun süredir polemikler devam ederken yeni iddialar ortaya atıldı. Ortaya atılan iddiaların kaynağı ise direkt olarak Apple’ın üretim zincirindeki firmalar oluyor. Mevcut durumda gelen yeni bilgilerden anlaşıldığı kadarı ile üçüncü nesil AirPods modeline sahip olmak isteyen kişiler, bir süre daha bu isteklerini karşılayamayacaklar.

Apple AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılına planlanıyor

Apple AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılı

Ortaya atılan iddialara göre Apple, yeni kablosuz kulaklık modelini 2021 yılının başlarında satışa çıkartıp kullanıcılarının hizmetine sunmayı planlıyor. 2021 yılının hemen başlarındaki aylarda yeni modelin resmi web sitesinde yer alması ihtimalinin büyük olduğu söyleniyor.

Yapılan bu çıkarımların Apple’ın AirPods üretim ortaklarındaki bileşen siparişlerinin yüzde 20 azaltılmasından yapıldığı ifade ediliyor. Apple’ın bir önceki kablosuz kulaklık modelinin üretimlerini yavaşlatarak, üretimleri yeni AirPods tarafına çevirmesi bekleniyor.

Bu nedenle AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili ortaya atılan iddialar ve gelen bilgiler somut bir durumu ortaya koymaya başladı. Daha önce de Apple ile ilgili bilgilerin sızıntıları konusunda önemli isimler arasında yer alan Ming-Chi Kuo tarafından yeni AirPods modelinin 2020 yılında satışa sunulmasının olağan olmadığını ifade etmişti.

Yazımızın sonuna doğru söylemek gerekirse AirPods modelinin, dikkat çekecek en önemli kısmı tasarımı olacak. Şimdiye kadar ortaya çıkan iddialardan anlaşıldığı kadarı ile Apple, AirPods tasarımını AirPods Pro tasarımına benzer bir tasarım ile satışa sunacak. Bu iki model arasında sadece teknik özellik farkı olacağı gelen bilgiler arasında.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir