Final Fantasy XVI Tanıtımı Yapılacak İddiası

Final Fantasy XVI Tanıtımı Yapılacak İddiası

0

Final Fantasy, çokça beğenilen aksiyon RPG oyunları içerisinde bulunan ve zamanla efsaneleşen bu serisiye yeni bir oyun eklene bilir. Square Enix tarafından şimdiye kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat mevcut durumda ortaya atılan iddialar sonucunda varılan durumda kısa süre sonra yeni oyunla oyunsevenler karşılaşabilir. Final Fantasy XVI tanıtımı hakkında yeni iddialar geldi!

Final Fantasy XVI tanıtımı hakkında yeni iddialar geldi!

Final Fantasy XVI tanıtımı hakkında yeni iddialar

Bir internet sitesinden yapılan habere göre, yeni Final Fantasy oyunu için çalışmaların bir süredir devam ettiği belirtildi. Haberin yapıldığı site, Final Fantasy XVI’nın Twitter hesabını bile araştırmalar sonucu buldu. Hesap şu an için gizli tutulup, hiç bir paylaşım yapılmamış olsa da detaylı araştırıldığı zaman Square Enix tarafından alınan bir hesap gibi görünüyor.

Bunun nedeni ise, hesap kurtarma işlemi sırasında bağlı olduğu mail adresinin “fa*********@s********” şeklinde olması. Bariz bir şekilde anlaşılacak bir durumda olmasa da, görünenlere göre Square Enix tarafından alınan bir sayfa olduğunu söylemekte yanlış olmaz.

Ortaya bir çok iddia atılsa da her şey için çok erken olduğunu söyleyebiliriz. Firma şuana kadar herhangi bir şekilde oyun hakkında açıklama yapmış değil. Yani rastgele bir kişi tarafından alınan mail ve hesap olabilir.

Yeni Final Fantasy oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce ortaya çıkanlar yeni bir oyunun habercisi mi, yoksa rastgele alınan bir hesap mı? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir