Apex Legends’a Sevgililer Günü’ne Özel İkili Oyun Modu Geldi

Apex Legends’a Sevgililer Günü’ne Özel İkili Oyun Modu Geldi

0

Zamanında birçok oyuncunun favori oyunu hâline gelen ve yeni sezonun yayınlanmasıyla eski popülerliğine yaklaşan Apex Legends, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir oyun moduna kavuştu. Bu oyun modu sayesinde oyuncular üç kişilik ekipler yerine iki kişilik ekipler oluşturabilecek.

Çıktığı ilk zamanlarda oldukça ünlenen Apex Legends, birkaç nedenden dolayı günümüzde popülerliğini kaybetmiş durumda. Oyun, Titanfall 2 gibi efsane bir oyunun birçok yapısal özelliğini taşımasının yanı sıra zevkli ve akıcı mekaniklere sahip olsa da oyuncular, Apex Legends’ı özellikle bir nedenden ötürü tercih etmiyor. Bu nedense oyunu tek kişi oynayamamak.


Apex Legends, çıktığı günden beri klasik olarak üç kişiden oluşan ekipli mücadelelere izin veriyor. Ekipte sizin arkadaşlarınız yer almazsa rastgele bir oyuncu ekibinize katılıyor. Sonuç olarak birçok oyuncu da bu durumdan çoğu zaman memnun kalmıyor.
Apex Legends’ın geliştiricisi Respawn Entertainment, kısa süreyle sınırlandırılmış yeni bir oyun moduyla karşımıza çıktı. Şirket, Sevgililer Günü zamanına denk gelecek biçimde oyuna iki kişilik ekiplerden oluşan bir oyun modu getirdi. Bu oyun modu, oyuna birkaç kozmetik ekipman da ekleyen Valentine’s Day Rendezvous’un bir parçası olacak.


Respawn Entertainment’ın oyuna getirdiği yeni modu, 11 Şubat ile 18 Şubat tarihleri arasında aktif olacak. Böylelikle Apex Legends’ı bu süre içerisinde ister sevgilinizle ister bir arkadaşınızla doyasıya eğlenerek oynayabileceksiniz ve grubunuza tanımadığınız birisi katılmayacak.


Apex Legends’a gelen Valentine’s Day Rendezvous etkinliği, iki kişilik ekip modunun yanı sıra birkaç şeyi daha oyuna ekliyor. Oyuncular, oyuna giriş yaptıklarında ‘Valentine’s 2020 Badge‘ rozetine sahip olacaklar. Ayrıca her oyuncuya iki kat deneyim puanı verilecek. Oyuna Sevgililer Günü ekipmanlarıyla birlikte eski ekipmanlar da dönüş yapıyor. 2 yeni Pathfinder ve Nessi aksesuarı oyuna koyulurken geçen yıl çıkan ‘Through the Heart’ Longbow’u ve ‘Love of the Game’ sancağı yeniden oyuna eklenecekler arasında yer alıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir