Android 11, Video Kaydı İçin 4 GB Sınırını Kaldırdı

Android 11, Video Kaydı İçin 4 GB Sınırını Kaldırdı

0

Android 11! Bunu düşünmemiş bile olabilirsiniz, ancak Android‘in kaydedilen video miktarı için varsayılan bir sınırı vardı. Evet, Google her zaman kullanımınızla ilgilenmiştir. Doğru, aile tatilleri ve filme sevenler, tüm bu zaman boyunca belki de yararlı, ama çok sinir bozucu politikalardan acı çekiyorlar.

4K’da bir grup video çekmek istiyorsanız, çalışmaz. Tüm malzemeler parçalara bölünecek veya tam olarak tutulmayacaktır. Ancak, bu yakında Android 11’in gelişiyle değişecek.

Android 11, video kaydı için 4 GB sınırını kaldırır

Android 11, video kaydı için 4 GB sınırını kaldırıyor

AndroidPolice raporuna göre , Android 11’in ilk beta sürümünde videoların boyutuyla ilgili kısıtlama nihayet kaldırıldı, ancak çok kısa bir uygulama listesi hala bu özelliği destekliyor.

Maalesef, Google Kamera, açık nedenlerden dolayı mobil fotoğrafçılık ve video hayranları için büyük bir hayal kırıklığı olan desteklenen uygulamalardan biri değildir. Başka bir iyi bilinen uygulama kurtarmaya gelecek – Açık Kamera. Büyük boyutlu projeler çekecek olanlar için, bu seçeneğe daha yakından bakmaya değer.

Şu anda, büyük dosyaları kaydetmenize izin veren başka uygulamalar da olabilir, ancak Açık Kamera bu özelliğin doğru çalışmasını destekleyen ilk uygulamadır.

Öyle ya da böyle, bu fonksiyonun yaygın uygulanmasından önce, biraz daha beklemek zorunda kalacağız. Başlangıç ​​olarak, Android 11’in kararlı bir sürümünün sunumunu bekliyoruz ve daha sonra her şey üreticilere ve hayranlarına olan hızlılıklarına ve sevgilerine bağlı olacak.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Bizlerle paylaşarak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir