Amazon Prime Türkiye Üyelik Ücreti Hakkında Açıklama?
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Amazon Prime Türkiye Üyelik Ücreti Hakkında Açıklama?

0

Amazon Prime Türkiye’ye kısa süre önce giriş yaptı. Mevcut durumda diğer platformlar ile karşılaştırıldığında çok uygun bir ücret talep eden Amazon Prime, ilerleyen günlerde ücreti arttırıp arttırmayacağı merak ediliyor. Sosyal medyada sıkça konuşulan Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti kalıcı mı? hakkında resmi açıklama geldi.

Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti kalıcı mı?

Amazon Prime Türkiye üyelik ücreti hakkında açıklama

Türkiye’ye 8 tl gibi bir ücretle giriş yapan Amazon Prime, fiyatlarının artıp artmayacağı herkes tarafından merak konusu oldu. Bu konu üzerine paylaşımlar çoğalıp iddialar artınca üyelik ücreti için açıklama geldi: ”Bu kalıcı fiyat. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak.” denildi.

Amazon Prime hizmeti geçtiğimiz günlerde ülkemize gelmişti. Amazon’un Prime’dan da sorumlu Başkan Yardımcısı ve Amazon Prime’ın 1 numarası olan Jamil Ghani ile bir konuşma yapıldı.

Belirlenen fiyatların kalıcılığı ile ilgili yorum yapan Jamil Ghani:” Bu kalıcı fiyat. 1 dolara yakın bir paraya tekabül ediyor ve hep bu düzeyde kalacak. Türkiye şartlarına uygun bir fiyat olsun ve çok abonemiz olsun diye böyle uygun gördük. Bu düzeyde kalacak. Artmayacak. Tanıtım fiyatı falan değil” cevabını veriyor.

Siz Amazon Prime Türkiye’deki üyelik ücretleri hakkında ne düşünüyorsunuz? 8 tl gibi bir ücret karşılığında Prime hesabı açacak mısınız? Konu hakkında fikir ve düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap