Amazon Prime Day 2022 Türkiye Tarihi Açıklandı!

Amazon Prime Day 2022 Türkiye Tarihi Açıklandı!

0

Amerikan teknoloji şirket Amazon, her yıl dünya genelinde düzenli olarak Amazon Prime Day adı altında bir etkinlik yapmakta. Bildiğiniz üzere şirket, ülkemizde de hizmet vermekte. Ayrıca şirket bu etkinliği ülkemizde de yapacak. Söz konusu etkinlik olan Amazon Prime Day 2022 Türkiye tarihi açıklandı. İşte o tarih;

Amazon Prime Day 2022 Türkiye Tarihi Açıklandı!

Amazon Prime Day 2022 Türkiye Tarihi Açıklandı!

Oldukça popüler olan Amazon‘un dünya genelinde gerçekleştirdiği ve iki gün boyunca devam eden Amazon Prime Day için geri sayım başladı. İlerleyen günlerde başlayacak etkinlikte Türkiye de yer almakta. Nihayet gelmesi dört gözle beklenen indirim günleri için beklenen tarih verildi. 

Söz konusu etkinlik Türkiye’de Prime Alışveriş Festivali ismiyle 18-25 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek. Ülkemizdeki Prime üyeleri, 28 farklı kategoride yüz binlerce üründeki indirimlerden faydalanma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca Amazon Türkiye, abonelerine büyük indirimlere ek olarak eğlenceli anlar da yaşatacak. Amazon müşterileri, Prime Alışveriş Festivali boyunca Murat Dalkılıç, Vedat Milör, Pascal Nouma ve Meryem Can gibi birçok ünlü isimle eğlenceli anlar yaşayabilecek. Ayrıca hediye ürünlere ek olarak binlerce TL’lik Amazon Hediye Kartları kazanma şansına sahip olacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca Amazon platformunu kullanmakta ve sevmekte misiniz? Peki sizce söz konusu etkinlik faydalı olacak mııdır? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir