Amazon 279 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Amazon 279 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

0

Amazon Prime Gaming platformu, bazı dönemlerde kullanıcıları için ücretsiz oyunlar vermekte. Şu anda da 279 TL satış fiyatı olan aksiyon kategorisindeki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Amazon 279 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Amazon 279 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Amazon 279 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı!

Platform, Prime Gaming ile kullanıcılara abonelikleri boyunca birçok oyunu ve oyun içi ögeleri ücretsiz olarak vermekte. Ayrıca  Amazon Prime aboneleri Prime Gaming‘den yararlanabilmekteler. Söz konusu olan platformun ücretsiz olarak verdiği oyunlar bazen hayal kırıklığı yaratsa da çoğunlukla kullanıcıları mutlu etmekte.

Dün itibari ile  4 Ağustos‘a kadar Battlefield 1‘i almak isteyenler Prime Gaming üzerinden ücretsiz olarak alabilirler. Ancak oyunu almak isteyen oyun severlerin Origin hesabına sahip olmaları gerekmekte. Söz konusu olan oyun sadece Amazon Prime üyeleri için ücretsiz olarak verilmekte.  Prime üyeliği olmayan kullanıcılar bu fırsattan yararlanamazlar. Ancak sadece Battlefield 1’in Standart sürümünü alabilirler. Fakat bu fırsat, DLC haritalarını kapsamamakta. Amazon’un kullanıcılara sunduğu bu ayrıcalık sayesinde oyuncu sayısında artış olunması beklenmekte. Oyunun ücretsiz olması ve oyuncu sayısının artmasıyla birlikte hile kullanımında da bir artış olacağı tahmin edilmekte.

Ayrıca Battlefield 1‘in ücretsiz olması büyük bir sürpriz olsa da, asıl sürpriz bir sonraki verilecek ücretsiz oyun. Gelen bilgilere göre 2 Ağustos‘tan 1 Ekim‘e kadar Battlefield V ücretsiz olacak. Battlefield 1’in barındırdığı atmosfer ve mekanikler oldukça başarılı. Fakat aynısı Battlefield V için söylenemez. Battlefield V‘in öne çıktığı tek şey silah mekanikleriydi. Yine de yeterli sayıda oyuncu barındırmakta. Battlefield 1‘i ücretsiz almak isteyen oyun severler için Prime Gaming sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirler.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Amazon Prime Gaming platformunu kullanıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir