Adsense’den Para Kazanma Yöntemi! Adsense Eğitim Serisi 2021
 1. Anasayfa
 2. YouTube Video

Adsense’den Para Kazanma Yöntemi! Adsense Eğitim Serisi 2021

0
Adsense'den Para Kazanma Yöntemi

Son yıllarda internetten para kazanma ve online para kazanma yolları ile ilgilenen insan sayısı fazlasıyla arttı. Ayrıca Evde oturarak para kazanma fikri tabi ki herkese cazip gelmekte. Bundan dolayı para kazanma yöntemleri arasında en popüler olanlarından biri olan Adsense’den para kazanma hakkında bir yazı oluşturmak istedik. Bu Adsense Eğitim Serisi 2021 sayesinde sizlerde Adsense üzerinden para kazanabileceksiniz.

Adsense’den para kazanmak günümüzde fazlasıyla popülerleşmiş olsa da bu yöntem çok kolay değil. Ama bu gerçekten iyi bir haber çünkü kolay olsa zaten herkes yapardı :) Bundan dolayı Adsense Eğitim Serisini tamamen izleyerek sizler bu zorlu durumun üstesinden gelebileceksiniz.

Başlangıçta şunu söylemeliyim ki, ben Adsense üzerinden para kazandım ve ayrıca bu konuda çokça tecrübem bulunmakta. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile oluşturmuş olduğum videoları izleyebilirsiniz.

1) Adsense’den Para Kazanma Yöntemi – Blog Açma

Adsense üzerinden para kazanma yollarının çeşitliliği mevcut. Ancak biz bu çeşitli para kazanma yolları arasından Site/Blog açarak para kazanma konusunda ilerleyeceğiz. Çoğunuz blog açma konusunda zaten tecrübe sahibi olabilirsiniz fakat herkes sizin kadar bu işi bilmediğinden ilk video içerisinde Adsense Eğitim Serisi hakkında bilgi vermenin yanında blog açma konusuna da değindim. Videoyu izleyerek detayları inceleyebilirsiniz.

2) Adsense’den Para Kazanma – Tema Bulma ve Düzenleme

Adsense’den para kazanmak istiyoruz ve bunu blog açarak yapacaksak öncelikle blogumuza bir tema bulmalı ve bu temayı düzenlemeliyiz. Ayrıca bu konuda Blogger tema bulma, ücretsiz tema bulma, blogger tema düzenleme ve tema nasıl düzenlenir? gibi pek çok soru bana sorulmaktaydı. Bende sizler için detaylı bir video oluşturdum. Bunun yanında Blog tema düzenleme videosunu izleyerek öncelikle blogumuzun güzel gözükmesini sağlayalım.

3) SEO Uyumlu Yazı Yazma

Blogumuzun temasını bulup düzenledikten sonra, reklam almak için kaliteli yazılarımız önemli. Adsense’den reklam alma ve Adsense’den para kazanma bu yüzden birazcık zor :) SEO uyumlu yazı yazmak siteye reklam eklemek için hayati önem taşımakta. Yazılarımızın kaliteli olması reklam alma durumumuzu etkilemekte. Videoyu detaylı izleyip SEO uyumlu yazı yazma ve SEO uyumlu makale yazma konusunu çok iyi öğrenmelisiniz.

4) Adsense’den Para Kazan – Adsense’e Başvurma ve Onaylanma

Evet biliyorum.. Hepinizin merakla beklediği nokta buydu. Çünkü bana gelen mailler, yorumlar ve mesajlarda hep bu sorulmakta. Adsens’e Başvurma ve onaylanma konusu kritik bir aşama. Tüm emeklerimizin boşa gitme ihtimali burada mevcut. Fakat benim anlattığım yöntemleri eksiksiz yaptıysanız içiniz rahat olsun. Daha önce onlarca kişi bana ulaşarak, ‘Siteme sayende reklam aldım, teşekkürler‘ dedi. Umarı sizlerde o kişilerden olursunuz :) Burada sizden ricada bulunacağım. Lütfen videoyu sonuna kadar izleyip o şekilde Adsens’e başvurun. Bunun yanında söylediklerimi yaparsanız sizlerin de para kazanması açılacaktır. Videoyu izleyerek detayları inceleyebilirsiniz.

5) Adsense’den Para Kazan – Siteye Reklam Ekleme

Adsnese başvurumuzu tamamladıktan ve onaylandıktan sonra bir diğer kritik nokta siteye reklam ekleme. Ayrıca bu konuda ücretli eğitimler ve yardımlar bulunmakta çünkü doğrudan gelirinizi etkileyen bir bölüm. Tabi ki bunun yanında ben sizlere ücretsiz olarak kendi tecrübelerimi anlatacağım. Adsense’den para kazan için reklamları yerleştirdiğiniz yerler çok önemli. Ayrıca reklamların konumu tıklama ortalamalarını ciddi derecede etkilemekte. Videoyu detaylı izleyerek Adsense reklamlarını siteye ekleme ve siteye reklam kodu ekleme işlemlerini detaylı öğrenebileceksiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir