Acer Bilgisayarları ve Yeni Özellikleri Tanıtıldı

Acer Bilgisayarları ve Yeni Özellikleri Tanıtıldı

0

Acer yeni dizüstü bilgisayarları ile karşımıza çıktı. Acer Bilgisayarları 10. nesil Intel işlemciler ve RTX 2080 Super ekran kartına kadar seçenekler ile donatılan bilgisayarlar, üst seviye donanımı maksimum taşınabilirlik ile kullanıcılara sunmayı hedefliyor.

Acer Bilgisayarları Swift 5 özelliği ve fiyatı

Acer Bilgisayarları Swift 5 özelliği ve fiyatı

Acer Bilgisayarları Swift 5’in 4,95 mm kasası yüksek kaliteli magnezyum lityum, aliminyum alaşımından üretildi. Intel’in yeni Xe mimarisini baz alan güçlü entegre grafiklere sahip yeni nesil işlemcilere ve tercihe bağlı olarak NVIDIA® GeForce® MX350 GPU’ya ev sahipliği yapan bilgisayarın en dikkat çekici noktası, tüm bu donanımı 1 KG’ın altında sunması.

1 TB’a kadar depolama ve 16 GB’a kadar RAM ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bilgisayarın 14 inç büyüklüğündeki ekranı, Full HD çözünürlük sunarken dokunmatik yapıda.

Swift 5’in 56 Wh’lik pilinin 30 dakikalık şarj ile 4 saat kullanım imkanı sunabildiği belirtiliyor. Ekim ayında satışa sunulacak olan bilgisayarın başlangıç fiyatı 1099 Euro olarak açıklandı.

Acer Predator Helios / Triton ve Nitro Gaming yenilendi

Acer Predator Helios / Triton ve Nitro Gaming yenilendi

Swift serisi ile sınırlı kalmayan Acer oyun ve performans ihtiyacına cevap veren dizüstü bilgisayarlarını da yeniledi. Acer’ın oyuncu dizüstü bilgisayarları serisi 10. nesil Intel Core işlemci seçenekleri ve GeForce RTX 2080 Super’e kadar uzanan ekran kartları ile donatıldı.

Bu sayede performans konusunda sınırlar zorlanabiliyor. Ayrıca Predator ve Nitro serisine 240 Hz  ve 140 Hz ekranlar getirildi. Bu sayede oyunculara büyük bir avantaj sağlanırken, Predator Helios 700 modelinde bir ilke imza atılarak PowerGem termal teknolojisinin kullanıldığı açıklandı.

Acer en yüksek performansı uygun sıcaklıklarda sunmak için bu dizüstü bilgisayarlara gelişmiş termal tasarımlar, yeni soğutma teknolojileri ve ek ısı boruları eklediğini vurguluyor. Fiyatlara bakacak olursak: Predator Helios 700 modeli, Eylül ayında 2699 euro başlangıç fiyatı ile satışa sunulacak. Predator Helios 300 ise Temmuz ayında 1299 euro başlangıç fiyatı ile karşımıza çıkacak. Predator Triton 300 ise 1399 euro başlangıç fiyatına sahip.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir