Yürürken Para Kazanma Uygulaması! Sweatcoin nedir?
  1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanma

Yürürken Para Kazanma Uygulaması! Sweatcoin nedir?

1

Bu yazımızda sizler için para kazanma işlemini yapabileceğiniz yöntemi anlatacağız. Yürürken para kazanma gerçekten mevcut mu? Sweatcoin nedir? yuruyerek para kazan nasıl yapılır? sizlere detaylı olarak anlatacağız. Gün içerisindeki boş vaktinizi para kazanarak doldurabilirsiniz.

Yürürken Para Kazanma

Pek çok kişinin varlığından haberdar olmadığı bu uygulama sayesinde sadece yürürken para kazanabilirsiniz. 2021 yılında popüler hale gelen yürüyerek para kazanma yöntemi tercih edilmeye başlandı. Ayrıca ekstra bir beceri gerektirmediğinden daha kolay para kazanılabilmekte.

Sweatcoin Nedir ?

Yürürken Para Kazanma Uygulaması

Sweatcoin, adımlarınızı takip eden ve her 1000 adım attığınızda size bir tür yarı kripto para birimi olan ‘Sweatcoins’ ile ödeme yapan bir egzersiz uygulamasıdır. Her 1000 adımınızda 1 sweatcoin üretirsiniz. Ancak komisyon kesintisiyle sizin alacağınız miktar 0,95 sweatcoin olacaktır.

Sweatcoin’i dış mekanda yürüyüş yaparak, arkadaşlarınız davet ederek ya da uygulama içindeki reklamları izleyerek kazanabilirsiniz.

Sweatcoin’leri bir uygulama içi pazar yeri aracılığıyla ortak şirketlerden mal, hizmet ve deneyim satın almak için kullanabilirsiniz. Son güncellemeye göre; nakit olarak para çekebilmeniz için biriktirdiğiniz sweatcoinlerle birlikte, belli sayıda arkadaşınızı da davet etmeniz gerekmekte.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması

Yukarıdaki bilgilendirmeyi de yaptıktan sonra artık dilerseniz Sweatcoin uygulamasını indirebilirsiniz. Bunun için sizlere iki seçenek sunulmakta. Play Store ve App Store ile uygulamayı cihazınıza indirebilmektesiniz. Sizler için alt kısma reklamsız indirme linkleri bıraktık. Dilediğiniz gibi tıklayıp indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sweatcoin PlayStore – Sweatcoin AppStore

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Yürüyerek para kazanma konusundaki videonuzu izleyip site üzerinden yazıyı okudum. Çok faydalı oldu teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir