1. Ana Sayfa
  2. YouTube Video
  3. Youtube 1000 İzlenme Kaç TL? Youtube Para Kazanma

Youtube 1000 İzlenme Kaç TL? Youtube Para Kazanma


Youtube kanalı açarak para kazanma isteyen günümüzde pek çok kişi bulunmakta. Youtube para kazanma konusu araştırılarak video çekerek para kazanmanın mümkün olduğunu sizlerde biliyorsunuzdur. Peki Youtube’da para kazanma için ne gerekiyor ve Youtube 1000 izlenme kaç Tl?

Youtube 1000 izlenme kaç Tl?

Youtube 1000 izlenme kaç Tl

Youtube üzerinden para kazanabilmek eskiden çok daha kolaydı. Fakat şimdi para kazanabilmeniz için 1000 abone 4000 saat izlenme sınırını geçmeniz gerekmekte. Bunun yanında şu bilgiyide verelim. Barajı geçmeden önceki izlenmeleriniz size para olarak geri dönmemekte. Peki para kazanmanızı açtığınızı varsayarsak Youtube’da 1000 izlenmede ne kadar para kazanabilirsiniz?

Yazımızın başındaki videoda sizlere detaylı olarak 1000 izlenme kaç dolar ve 1000 izlenme kaç para gösterdik. Sizlerde vakit kaybetmeden 1000 görüntülenmede kaç para kazandıldığını öğrenebilirsiniz. Videoyu izlemeden küçük bir spoiler verebiliriz :) her kanalın ve videonun 1000 izlenme başına geliri farklıdır :)

Peki siz bu konuda ne düşünmektesiniz? Youtube’dan para kazanıyor musunuz? Para kazananlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap