Yıllardır bekliyorduk: Red Dead: Redemption PC’ye geliyor!

Yıllardır bekliyorduk: Red Dead: Redemption PC’ye geliyor!

0

Red Dead Redemption hayranlarının uzun zamandır beklediği haber sonunda geldi. Yapılan yeni bir veri madenciliği çalışmasında ortaya çıkan bilgilere göre Rockstar, uzun yıllardır süren inadından vazgeçiyor ve Red Dead Redemption 1 PC portunu sonunda hazırlıyor!

Red Dead Redemption 1 PC’ye geliyor!

Dataminer ve aktif bir Rockstar topluluğu üyesi olan Tez2’nin yaptığı veri madenciliğinde ortaya çıkardığına göre Red Dead Redemption ve eklenti paketi Undead Nightmare, PC platformuna geliyor. Rockstar’ın istemci sitesi dosyalarında yapılan güncellemeyle birlikte ortaya çıkan ekran görüntüleri, Red Dead Redemption’ın artık masaüstü oyuncuları için hazır olabileceğini işaret ediyor.

Red Dead Redemption, 2010 yılında PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldüğünden beri PC oyuncularının yoğun talep ettiği bir oyun olmuştu. Oyununun devamı niteliğindeki RDR 2, PS4 çıkışının ardından bir yıl sonra PC ‘ye getirilmişti. Bu süreçte ilk oyunun PC’ye port edilmesiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmamıştı. Bu yüzden RDR’nin PC platformuna gelmesi uzun zamandır beklenen bir gelişmeydi ve şimdi nihayet gerçekleşiyor gibi görünüyor.

Oyunun PC’ye gelmesiyle birlikte, oyuncuların daha iyi grafikler ve performans ile bu efsanevi oyunun tadını çıkarması bekleniyor. Ayrıca, Undead Nightmare ikonik eklenti paketinin de PC oyuncularıyla buluşacak olması, hayranların heyecanlandığı bir diğer nokta.

Rockstar’ın son dönemdeki bazı çıkışını yaptığı oyunların hayal kırıklığına uğratıcı olduğu düşünüldüğünde (GTA Trilogy: Definitive Edition), Red Dead Redemption’ın PC’ye gelmesiyle birlikte, oyuncular bu sefer daha iyi bir deneyim yaşayacaklarını umut ediyorlar.

PC portu, Red Dead Redemption için uzun süredir bekleniyordu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/red-dead-redemption-pc-geliyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir