Yıldızlar Geçidi Olan Amsterdam Filminden İlk Fragman! 

Yıldızlar Geçidi Olan Amsterdam Filminden İlk Fragman! 

0

Margot Robbie, Christian Bale ve John David Washington’un başrolleri paylaştığı yeni bir film karşımıza gelmeye hazırlanmakta. David O. Russel’ın yazıp yönettiği filmde Robert De Niro, Rami Malek gibi isimler de yer almakta. Tam bir yıldızlar geçidi olan Amsterdam filminden ilk fragman geldi. İşte detaylar;

Yıldızlar Geçidi Olan Amsterdam Filminden İlk Fragman! 

Amsterdam adlı yeni film, 1930’larda geçen “Amsterdam”da hemşire Valerie (Margot Robbie) ve iki yaralı asker Burt (Christian Bale)Harold (John David Washington)’un hikayesini anlatmakta. Ne pahasına olursa olsun birbirlerini korumaya söz veren bu üç arkadaş, birini öldürmekle suçlanırlar. Sonrasında ise kendilerini, “Amerikan tarihinin en şok edici gizli planlarına dayanan bir komplonun içinde bulurlar.

Amsterdam, romantik bir suç destanı olarak isimlendirilmekte. Söz konusu cinayet hakkındaki gerçeği bulmak için üçlü, yardım için Gil (Robert De Niro) ile iletişime geçmekteler. Oyuncu kadrosunda Alessandro Nivola, Andrea Riseborough, Anya Taylor-Joy, Matthias Schoenaerts, Mike Myers, Zoe Saldana, Rami Malek, Michael Shannon ve ek olarak Taylor Swift yer almakta.

Filmin fragmanında; üçlünün nasıl tanıştığı, birbirlerini korumaya yemin ederken nasıl birlikte çalışmaya başladıkları yer almakta. Gelmesi dört gözle beklenen filmin 4 Kasım’da vizyona girmesi planlanmakta.

Peki siz bu fragman hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu filmi izlemeyi düşünmekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir