Yeni Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları Belli Oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Yeni Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları Belli Oldu!

+ - 0

Popüler teknoloji şirketi Samsung, yeni bir model ile gelmeye hazırlanıyor. Söz konusu üç modelin fiyat bilgileri sızdırıldı. Yeni Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları Belli Oldu!

Yeni Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları Belli Oldu!

Yeni Samsung Galaxy S22 Serisinin Fiyatları Belli Oldu!

Samsung rakiplerinden geri kalmamak adına kendini sürekli geliştirmeye devam etmekte. Şimdi ise karşımıza Galaxy S22 ailesi ile gelmeye hazırlanıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz zamanlarda Galaxy S22’nin tasarımı ortaya çıkmıştı. Bu sızdırılma ile birlikte şirketin önümüzdeki yılda piyasaya süreceği en önemli serisine dair heyecanlar artmıştı. Şimdi ise modeller ile ilgili bir yeni bilgi daha geldi; söz konusu ailenin fiyatları ortaya çıktı.

Yeni aileye dahil olan üç adet model bulunmakta. Bu modellere ana model, Plus model ve Ultra model adları verilmekte. Ancak söz konusu modellerin merakla beklenen fiyatları ortaya çıktı. İddiaya göre fiyatlar 799 dolardan başlayacak ve 1199 dolara kadar gidecek. Ayrıca bu fiyatlarda hata olması ve iki üst modelde 50 ila 100 dolarlık artışlar olma olasılığı da mevcut.

Birçok sosyal medya platformunda ‘The Galox’ adıyla anılan bir sızıntıcı, yeni Galaxy S22 ailesinin fiyatlarını Twitter’dan paylaştı. Paylaşımına göre Samsung Galaxy S22’nin fiyatı 799 dolar olacak. Ayrıca S22 Plus modeli 999 dolarlık fiyata, Ultra model ise 1199 dolarlık fiyat olacak. Fakat Plus ve Ultra modellerin dahili hafıza başlangıcı 256 GB olabilir. Bu nedenle de iki modelin fiyatı 50 ila 100 dolar kadar artış gösterebilir.

Ayrıca sızdırılan fiyatları TL cinsinden belirtirsek fiyatlar şu şekilde olmakta:

  • Samsung Galaxy S22: 7 bin 970 TL+vergiler
  • Galaxy S22 Plus: 9 bin 970 – 10 bin 970 TL+vergiler
  • Samsung Galaxy S22 Ultra: 11 bin 960 – 12 bin 960 TL+vergiler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap