WhatsApp’a Efsane Üç Yeni Özellik Geliyor!

WhatsApp’a Efsane Üç Yeni Özellik Geliyor!

0

Popüler mesajlaşma platformu WhatsApp gümbür gümbür bir haberle karşımızda. Gelen haberlere göre WhatsApp’a efsane üç yeni özellik geliyor. İki özellik geliştirme aşamasında, diğeri ise test edilmekte. Bu özellikler kullanıcıların WhatsApp deneyimini büyük anlamda değiştirebilirler. İşte detaylar;

WhatsApp’a Efsane Üç Yeni Özellik Geliyor!

Mesajlaşma platformu WhatsApp’ın Android beta sürümlerinde yeni özellikler ortaya çıktı. Bu özellikler incelendiğinde WhatsApp, kullanıcılarının deneyimlerinin daha fazla değişeceği görülmekte. Peki bu 2.22.16.11, 2.22.16.12 ve 2.22.16.14 kodlu sürümlerde hangi özellikler tespit edildi?

WhatsApp’ın 2.22.16.11 kodlu Android beta sürümünün kodlarında tespit edilen yeni özellik, Instagram’daki Avatar özelliğinin WhatsApp’a geleceğini göstermekte. Kullanıcılar, söz konusu özellik sayesinde kendi avatarlarını oluşturup, profil fotoğrafı yapabilecekler. Ek olarak oluşturdukları avatarları isterlerse çıkartma olarak da kullanılabilecekler.

Ayrıca 2.22.16.12 kodlu beta sürüm kodlarında tespit edilen özelliğin gelmesini birçok kullanıcı uzun zamandır beklemekteydi. Söz konusu özellik sayesinde kullanıcılar WhatsApp’ta çevrimiçi oluşlarını kimlerin görebileceğini belirleyebilmekteler. Ayrıca özelliğin mantığı, son görülme ile aynı. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar çevrimiçi oluşlarına herkese, belirli kişilere, rehberinizdeki bazı kişiler hariç herkese gösterebilir veya herkesten gizleyebilirler.

WhatsApp‘ın 2.22.16.14 kodlu Android beta sürümünde yeni bir özellik test edilmekte. Söz konusu sürüme güncelleme yapan test kullanıcıları, yeni bir mesaj arama filtresi görmekteler. Bu filtre, okunmamış mesajların olduğu sohbetleri filtrelemeye yardım etmekte.

Peki siz bu özellikler hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir