WhatsApp Tepkiler Özelliği Genişliyor!

WhatsApp Tepkiler Özelliği Genişliyor!

0

İnternetin ve akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte Whatsapp en çok kullanılan mesajlaşma platformu oldu. Platform ile ilgili yeni bir haber geldi. Gelen habere göre WhatsApp tepkiler özelliği genişliyor. Yeni gelen özellikle birlikte sınırlı sayıdaki emoji kullanımı artık sona eriyor. Bu sayede kullanıcılar tepki vermek için istedikleri emojiyi kullanabilecekler.

WhatsApp Tepkiler Özelliği Genişliyor!

WhatsApp Tepkiler Özelliği Genişliyor!
WhatsApp Tepkiler Özelliği Genişliyor

Bildiğiniz üzere popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, bu zamana kadar 2 GB‘a kadar dosya gönderme, bir grupta 512 kişi ekleme ve Topluluklar gibi çeşitli yükseltmeler yaptı. Şimdi de şirket, mesajlaşma deneyimini arttırmak üzerinde çalışmakta. Geçtiğimiz Mayıs ayında şirket, kullanıcıların kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlayan WhatsApp mesaj tepkilerini aktif etmişti.

Fakat yeni özellikteki tepki için sadece altı emoji kullanma sınırı mevcut. Şimdi ise platform, bu sınırı kaldırmak için çalışmakta. Bu konu, WABetaInfo tarafından tespit edildi. Söz konusu tespite göre şirket, kullanıcının istediği bir emojiyi tepki olarak kullanmasına imkan sağlayacak.

WhatsApp’ın son beta sürümü yüklü ise, kullanıcı mesajına basılı tuttuğun zaman yeni bir + işareti yer alacak. Bu işaretin üzerine dokunduğu zaman birçok emoji içinden birini seçmesi mümkün olacak. Şimdilik geliştirme aşamasında olan özellik, WhatsApp beta test kullanıcıları için bile sunulmadı. Söz konusu özelliğin geleceği tarih şimdilik belli değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca WhatsApp platformunu kullanmakta mısınız? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir