WhatsApp Süresi Dolan Medya Özelliği Geliyor!
 1. Anasayfa
 2. Sosyal Medya Haberleri

WhatsApp Süresi Dolan Medya Özelliği Geliyor!

0

Dünya devi şirket Facebook kullanıcılarının memnuniyetini göz önünde bulundurarak Whatsapp’a yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Mevcut durumda telefondan mesajlaşmak, görüntülü konuşmak isteyenlerin vazgeçilmezi WhatsApp süresi dolan medya özelliği ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

WhatsApp Süresi Dolan Medya özelliği yolda!

WhatsApp Süresi Dolan Medya özelliği yolda

Dün paylaşılan bir raporda WhatsApp’ın aynı anda 4 cihazda kullanılmasını imkan sunan çoklu cihaz desteğindeki çalışmaların neredeyse bittiğini açıklamıştı. Yeni raporda ise WhatsApp’ın, Snapchat’in kendi kendini silen medyası gibi Süresi Dolan Medya özelliği üzerinde çalışmalara gerçekleştirdiğini gösterdi.

Bir fotoğraf, video veya GIF seçtikten sonra, sol tarafta yer alan simgeye tıklayarak süreli bir şekilde gönderilmesini sağlayabileceksiniz. Herhangi bir süreden bahsedilmiyor, elimizde bulunana bilgilere göre siz o kişiyle sohbeti tamamladığınızda gönderdiğiniz içerikler (fotoğraf, video veya GIF) kaybolacak.

Fakat bazı konularda bilinmemezlikler mevcut. Çünkü bu içeriğin karşı tarafın mı yoksa sizin telefonunuzdan mı kaybolacağı hala sorulan sorular arasında. Veya WhatsApp’ın içeriğin süreli olduğunu karşı tarafa bildirip bildirmediği şu anda bilinmezliğini koruyor.

WhatsApp Beta Android 2.20.201.1’de tespit edilen bu özelliğin kullanıcılara sunulacağı tarih bilinmemekte. Bu konu ile ilgili daha öncede çalışmalar yapıldığı bilinen bir gerçek. Yapılan çalışmalarda artık sona gelindiği ve kullanıcıların hizmetine sunulacak bu özellik merakla bekleniyor.

Siz Whatsapp’ın süresi dolan medya özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu özelliğin faydalı olabileceğine katılıyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir